Az első MTL RTA tank kiválasztása

Igen, ez is szimpi benne. Szerintem ez lesz. Főleg ezen az áron, amit @Elek_Segits linkelt. :slight_smile:
Szóval köszi mindenkinek :smiley:

1 kedvelés

Itt látok free, $4.16, $5.85, $24.11 módokat is. A free jó lehet, vagy válasszam inkább valamelyik fizetőset? Illetve ha megfogják, mennyi plusz költségre számíthatok itthon?

1 kedvelés

Eddig én az 5 ill. 24 dodóssal szállítattam a az 5 dodós is megjött simán eljárás nélkül meg a 24 és is!

3 kedvelés

Eddig nekem 1x vámolták meg a csomagom, akkor 399ft volt a költsége.

4 kedvelés

Igen azért is írtam, hogy semmi értelme a vámos+áfás küldést választani mert ha eljárás alá kerül akkor sem lesz 20 dodónyi a ráfizetés!:grin:

3 kedvelés

Köszi. Megrendeltem, kíváncsian várom. :smile:

3 kedvelés

Az mennyire normális egyébként, hogy nem kaptam egy visszaigazoló mailt? :sweat_smile:

1 kedvelés

Mire kifizeted, kéne lennie vagy 3 darabnak… Spam mappa?

Sajnos nem, semmi. Van egy rendelési számom, majd írok a supportnak.

1 kedvelés

Amúgy csak pozitívan tudok nyilatkozni róluk. Épp nem voltam szerencsefaktorban az esetemben!

Majd lesz valahogy. :smiley:

1 kedvelés

Ma meg is érkezett végre a modom, de valami nem okés. Nem akar bekapcsolni. Hiába van benne az aksi, nem bírom életre kelteni, pedig teljesen fel van töltve. Ha kábellel rádugom a laptopomra, akkor működik, előjön a menü, működnek a gombok, és még ki is írja, hogy az aksi hány %-on van. Mit csinálhatok rosszul? :thinking:

5 klikkre semmi? :roll_eyes: Mi is ez a cucc?

Se 5, se 3, se 2, se hosszú, semmi. @Elek_Segits ajánlása, a ZQ Essent DNA75c

1 kedvelés

És ha benne van az akku, rádugod a kábelt, akkor jelez, és tölt? Hagyd rajta egy darabig, utána próba újra :thinking:

Igen, jelzi hogy tölt. Megpróbálom, köszi :slight_smile:

Valami történt, megjavult. Tárgytalan. :sweat_smile:

Sajnos (vagy nem) az első építésemről el is felejtettem képet készíteni a nagy izgalmamban. De működik, szóval nagyon köszi mindenkinek a tanácsokat. Innen nincs visszaút! :smiley:

6 kedvelés

Örülök, hogy magához tért :+1: van ilyen.

2 kedvelés

Semmit. Olyan pici a dudor az akkukupak belső felén, a vastagabb/picit viseletes fóliás akkuk negatív oldalán nincs kontakt :grin:. Én is ráfutottam

2 kedvelés