Az elektromos cigarettázás is dohányzás?

Igen Zolika…oda is lehet…ti se maradjatok ki a jóból :joy:

2 kedvelés

Igen. Ehhez már én öreg vagyok, de valós szitu…hasonlatnak is enyhén sánta, de nem jutott eszembe jobb.

2 kedvelés

Köszönöm én nem fogyasztok egyik termékből sem,gyárilag vagyok ilyen gyagyás :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ezt nekem is mondták már, de én úgy vélem a cigi rosszabb. Talán nem fog majd nekik kelleni. De aki nem cigizett, az ettől függetlenül ne is ecigizzen!

7 kedvelés

+1 voks. Teljes igazság… :+1::+1::+1:

4 kedvelés

Ohh, tényleg!
Lehet e sört önteni a tankba? De van e akkora tank, amibe belefér pár liter? :smiley: :smiley: :smiley:

A hasadba nem jó? :thinking: Jelenleg más technológia nincs a piacon, amivel el lehetne porlasztani. Illetveeeee, de én ebben nem bízok… :confused:

1 kedvelés

Igaz csak tegnap keveredtem ide,de biztosra mondhatom hogy a vape nem számit dohányzásnak… Logikailag se meg sehogy se! Plusz kevesebb mint egy hete szívom az Ursamat,és szinte csodákra képes. :smiley: Nem fuladok,nem krákogok és bringázni is eljárok minden este. Ezt az analóg cigivel nem tettem meg mert tudtam ugyis elfáradok hamar. :sweat_smile: Szóval az e-cigi nem cigi! :smiley::fire:

6 kedvelés

Erről már csak a döntéshozókat kéne meggyőzni… :wink:

2 kedvelés

Persze. Ha letakarjuk a szemüket egy tonnányi zöldhasúval,akkor talán máshogy vélekednének. :smiling_face_with_tear:

Az a baj, hogy mások már letakarták.

3 kedvelés

Az nem számít, csak az a pénz, amit mostantól nem gyógyszerre meg adóra költesz, ha a dohányosok holnaptól lapáttal tolnák a szájukba a homokot a játszótéren a cigi helyett, akkor holnaptól a homokzabálás is dohányzás lenne.

Thats life.

5 kedvelés

12éve vépelek…végig sportoltam ezt az időt nem kis intenzitással és semmi bajom…mondjuk előtte az analógnak sem volt észrevetető hatása a sportolásomban, se a piának :rofl:

2 kedvelés

Kinek mi jön össze. :sweat_smile: Kezdetben nálam se volt gond,csak az utóbbi pár év elég depresszív volt szóval ha itthon voltam akkor szinte láncdohányoztam,ez gondolom rá tette a lapátot. :smiley:

1 kedvelés

Detto. De szerintem te sem vitted túlzásba. Szerintem ez lehet a nyitja a dolognak.

1 kedvelés