Átszokáshoz segítség

Szia Tibor!

Üdv nálunk. Úgy látom a készülék kérdés hamar eldőlt :laughing:
Azon még érdemes elfilózni, hogy MTL vagy DL lesz a megfelelő számodra (vagy mindkettő), bár ha a cigi letétele a cél, akkor inkább az MTL. És akkor előbb-utóbb úgyis az építhető tankoknál fogsz kikötni :laughing:
Ami sokunknak probléma és nem esett szó róla, a megfelelő liquid(ek) megtalálása. Na ehhez kell némi türelem és kitartás. Még tanácsot is nehéz adi, annyira szubjektív dolog. Csak azért mondom, hogy ez ne szegje kedved :slight_smile:
Amúgy meg sok sikert az átszokáshoz :+1:

7 kedvelés

Szerintem manapság akkora a hardver illetve az információ áradat, hogy simán átugorható a podos/porlasztós lépcsőfok. Egy egyszerű pico, vagy a lost vape quest cuccai is fixen jók. Tank meg valami amiben van bőven hely, mondjuk brunhilde, vagy a bishop deckje is eléggé kezdőbarátnak tűnik azokkal a vezető mélyedésekkel. Egy előre tekert coilt meg nem sokkal nehezebb cserélni mint gyáriporit. Aztán jöhetnek a klónok, ami belövi a végső irányt. Így pénz spórolható, illetve esetleges idegeskedés, kedv vesztés. :sweat_smile:

6 kedvelés

Ez valahogy így van: https://esmoker.co/termekek/tankok_es_porlasztok/csere_porlasztok/innokin-zenith-porlaszto-5-db/
Egy ilyen 5 db -os porlasztó garnitúra árán komplett klón rta kazánt veszek. A drót meg fajtájától függően 3 - 10 méterig 1500 Ft körül van, a vatta is megfizethető, mert sokáig elég, sokfajta van belőle, de nem aranyárban. Aki keveset szív, vagy van pénze, annak jó a porlasztós is.

Most megfogsz lepődni, a voopoo pnp tankba, egy hónapig volt jó a porlasztó :flushed:
Néztem is egy kicsit én is és akkor sem úgy, hogy égett íze volt, hanem egyszerűen nem jött semmi belőle!

3 kedvelés

sziasztok! nem tudom , én nikotin mentessel szoktam le a cigiről már 3 éve.nekem nem hiányzott a nikotin.az átszokásról meg annyit hogy ha átszoksz az ecigire annak leszel a rabja.az is függőséget okoz.

2 kedvelés