Átszokáshoz segítség

Először is üdvözlünk a körünkben! Ha rákattintasz a fórum Vaperina emblémájára, a kategóriákon belül javasolnám a Blog, az E-cigit kezdőknek, és az adok -veszek kategóriák átnézését. Készüléket én konkrétan azért nem ajánlok, mert abból van ezer féle, és esetleg pont azt nem lehet éppen megvenni sehol, amit én ajánlanék. Előbb -vagy utóbb biztos majd megjelennek nálam haladóbb társaim, és esetleg ajánlanak valamit. Elég sok szempont van, először is az árak, de sokszor az olcsóval több bosszúság van. Az én példám például: A fiam randelt Kínából viszonylag olcsó készletet, (Kb: 12000 Ft) nem győzte kivárni, amíg hónapokig ide hajókázzon, vett anno a trafikban egy Vaporessót nagyon drágán. Ő hozzám képest keveset szív, (Nem is tudtam, hogy dohányzott) az a porlasztós cucc ráadásul dl szett, őt kielégíti. Ő vett nekem ahhoz a (Nem is kicsit) gyenge modhoz egy mint később kiderült anyaghibás Siren2 tankot. Ezzel nyomattam úgy 2 évig, mire több Facebook csoporton át ide keveredtem a Vaperinára. Olvasgattam, írogattam, kérdezgettem, és rengeteg dolgot itt megtanultam. Én is kínlódtam a kezdetekben a trafikos készre kevert 18 mg/ml nikotinos folyadékoktól a nikotinmentes, és csak glicerin+aroma kombókkal. A tapasztalatom az, hogy nikotin nélkül képes voltam egész nap szünet nélül szívni, végül rágyújtottam. De ezt embere válogatja. A te számodra jó mennyiséget ki kell kísérletezni, úgy, hogy eleinte csak keveseket rendelsz/keversz. Ha soknak érzed, akkor szinte csíp, mar eleinte a gőz, ha kevés, akkor meg hiába szívtad órákig, úgy érzed, nem csináltál semmit. @Vaperina_Kinga írta valahol : “Nehéz pálya ez a színészet” vagy valami ilyesmi. Sok mindent kell tanulni, hogy jól csináljad. Kérdezz nyugodtan, szívesen segítünk, esetleg néha nem árt konkrétabb témára rákérdezni. Szia. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés