Átszokáshoz segítség

Szia Tibor!

Én idén májusban raktam le a cigit. Virnya komám megajándékozott egy szatyor kütyüvel és az már rögtön látszott, hogy ebből nem lesz egyik percről a másikra átszokás.

Először is szanaszét Google-oztam magam és így akadtam nagy szerencsémre a Vaprina oldalra.
Másodszor miután már kezdtem kiigazodni a röviditések tengerében, egy itt olvasott beszámoló után megvettem első építős tankomat, egy klón Dvarw fl mtl-t. Pár video és már tekertem is az első építős tankomat a megörökölt drótokból, vattákból, tekerősegéddel a leírások nyomán.

Száz szónak is egy a vége, leszokni-átszokni csak fokozatossan ment. Előszőr trafikos löttyöket használtam és amikor megrendeltem és kifizettem az első nagyobb adag liquid-aroma kombót, eldöntöttem, innentől nem vásárlok cigarettát. Nem mondom, hogy zökkenők nélkül, de a Vaperina társaság segítségével sikerült kitartani a döntésem mellett és gazdagottam egy jó társasággal és egy új hobbival is.

Az első liquidem 18mg-os volt, 1 liter, de mivel többször sikerült láncdohányosként kiütnüm megem, a következő már 9mg-os lett. Mot már 6mg-osat használok és januárban, ha ez kifogy 3mg-osat fogok rendelni…
Ha érdekel a téma és komolyan gondolod, akkor megtaláltad, ez egy nagyon jó hely az átszokáshoz.

Jó olvasgatást és sok sikert az átszokáshoz!

9 kedvelés