Atomizer Short

Pedig az újraépíthetős tankkal nem járnál rosszul. Legalább egyetlen egy lenne. Egy rta is lehet zárlatos, de azt nagyon amatőr módon kell végezni, hogy zárlatos legyen. Például, ha nem vágod le a huzal végét, és az kilóg a serlegig. Legalább egy haver lenne a közelben, akinek van egy tankja próbára? Előbb-utóbb belátod, a gyári porlasztók mennyire pénzlehúzásra mennek. Nem kell ahhoz a vattát égetni, már a legkisebb teljesítményen 2-3 nap után vastagon van koksz a huzalon. 4-5 nap elteltével már az íze sem élvezhető, annyira kokszos. A gyári porlasztók, amiket én megpróbáltam házilag felújítani, mind zárlatba ment. Én könnyen el tudom azt képzelni, hogy némelyik gyárilag már olyan. Csak egy szilikongyűrű két oldalán van kibújtatva a huzal. Az szorítja a házhoz, és a középső érintkezőhöz oda, és ha nem jó a kontakt, a szigetelő kigyullad. Csak ki kellene még valamivel próbálni. Hiszen, ha leveszed, azt látja, hogy nincs ott.

Szerintem elégett a patronban a szigetelő, vagy a hőmozgástól a házhoz hozzáért a fűtőbetétje. Még jobbik eset, mert a mod túlélte. Az enyémben lezárlatosodott a MosFet. Szerencsém, hogy van másik, mert kaptam.

3 kedvelés