Aspire Zelos Nano (porlasztó)

Sziasztok :wave:

Meg kezdő MTL használó vagyok :slight_smile:

Az lenne a kérdésem , hogy nikotin sót szeretnék használni milyen porlasztót érdemes választani ?
Láttam kimondott “nicsalt” coilt de miben másabb az a többi porlasztótól ?

Illetve az lenne a kérdésem , hogy egy ilyen készülékhez hány ohm-os porlasztót válasszak ha át szeretnek állni Vape-re napi egy doboz cigaretta után ?

Válaszotokat előre is köszönöm :slight_smile:

Nekem spec. fogalmam sincs, mi köze a porlasztónak a nikotin sóhoz. Én úgy tudom, ez nem egy bepárló rendszer, vagyis elviekben nem maradhat sűrítmény a tank, vagy tartály alján. Ami rámegy a porlasztóra, ez el is lesz porlasztva és azt a gőzt, ill. aeroszolt szívod. Én nem ismerem azt a készüléket, amit használsz, de ha most akarsz áttérni az analóg cigiről, akkor legalább 1 ohmosat, vagy nagyobb ellenállásút, mert egyébként úgy fogod érezni, hogy az éles gőz mellbevág. Finom, apró slukkokkal kezdj.

2 kedvelés

Szia.
Üdvözöllek közöttünk.
A nicsalt-ról pár dolog:
Teljesen más eljárással készül mint a booster.
Selymesebb ízű kisebb TH
10-20mg is készül belőlük általában 10 ml esek
Főleg podokhoz szokták használni de neked is jó lesz.
Egyik előnye hogy különböző ízeket tudsz kipróbálni. (gyümölcsös desszertes dohányost)
1ohm körüli porlasztó jó lesz kezdésnek.
Az ára miatt drágábban jösz ki vele mint ha majd aromákat keversz magadnak, de még mindig olcsóbb mint a sima cigaretta.
Sok sikert…
Ha kérdésed van nyugodtan írj…

4 kedvelés

Nagyon köszönöm a válaszokat :face_holding_back_tears::blush:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.