Aspire Neeko

Meg is érkeztem. :slightly_smiling_face:
Ez a tank nagyon sokrétű és nagyon szép is. :heart_eyes: Az AFC-k segítségével (hivatalos infó szerint) összesen 49 variációban lehet variálni a levegőzést, a nagyon szűk MTL-től a szűk DL-ig. Gyárilag alapból a 2mm-es AFC van benne, de mindegyikre rá van írva mekkora.

0.8, 1, 1.2, 1.5, 2, 2.5mm-esek közül lehet válogatni. :arrow_down:

Magasak a bekötőoszlopok ezért a TH-val is lehet játszani. És még az MTL clapton-nak is van helye a csavarfej alatt.

A vattának nincs sok hely, ezért az “alap” MTL setupot tettem bele. 2-es magon 6 menet, hézagosan. Ennyi vattának pont van hely, ha nagyobb magra tekerve több vatta kéne, lehet trimmelni kellene a vattát.

Bajonett záras, egy nagyon kis fordítás és már lenn is van a top cap teteje.

Végül a KTS Black-et kóstoltam ebből. Először kóstoltam ezt az s’n’v-t, a félreértés elkerülése végett, azért van ebben a flakonban, mert a gyári chubby flakon berepedt.

Összességében:
Ez valami álom! :heart_eyes: Isteni ízek vannak benne, hatalmas gőzök kíséretében! Igen, hajlamos szürcsögni! Nálam is jelentkezett a szürcsögés. A vattának teljesen és maradéktalanul fednie kell az etetőnyílást. A mentolos vegyes gyümis KTS-ben egyáltalán nem tolakodó a mentol, az ízeket csodásan ki lehet érezni belőle. Frenetikus! :smiling_face_with_three_hearts:

17 kedvelés