Aroma vásárlás

Sziasztok , nem tudom hogy merjek e rendelni . Vidra István a facén Aroma 500 méven rengeteg ízt kínál jó áron .
Nagyon szinpatikus az oldala .
Esetleg valaki már rendelt tőle?

1 kedvelés

Vida István …rendes ember…aromáit dicsérik…a döntés a tiéd…

6 kedvelés

Nekem nagyon szimpatikus az oldala , de manapság annyi mindennel mellé nyúltam , hogy na :joy:

2 kedvelés

Szia Péter! Pistitől nyugodtan rendelhetsz, nem lesz gond a rendeléseddel. Annyit tudni kell a Solubról, hogy kimondottan élelmiszeripari aromákat gyárt. 3-4 hét érlelés alsó hangon, ha keverőgéppel kevered 48 órát nyugodtan keverheted+2-3 nap. Vannak nagyon jó ízek, de nagyon sok a felejtős. Érdemes a shopokban a kínálatot végignézni ill. a véleményeket elolvasni, és ezek tükrében rendelni. Ráadásul a Solub elég erős arányban keverendő ezt is vedd figyelembe!

6 kedvelés

Azt, hogy ki mit visz be a szervezétebe, saját magának kell eldöntenie! Én személy szerint soha nem mertem kimért aromákat venni, és nem is fogok! de természetesen ettől még lehet jó! Amúgy Pisti egy korrekt ember! :wink:

7 kedvelés

Köszönöm a válaszokat , csinálok egy próba rendelést.

1 kedvelés

En is kivancsisagbol megkostoltam 2 izt, az elsore nem emleksze, de annyira nem volt rossz mert nem dobtam ki, a masik malnas volt, hat semmi koze nem volt a malnahoz :slight_smile: szamomra igy nagyon leszerepelt, izetlen edeskes …
Max a solub uj 1000ft-os izeit kiprobalom meg, de nem fuzok hozza sok remenyt.

A Solub premiumjait nagyon dicsérik, és nem csak ketten. Rendeltem az Istvántól kétszer is. Mondjuk a felével mellényúltam :grin: de elment egy kalandnak. Ez részben az én ízlésem miatt is sikerülhetett így. Finnyásabb vagyok, mint hittem :grin:
Fentebbi dolgokat én is osztom. Hosszú érlelés, 5-10 százalék. Dohányízük nincs normális.
A legjobbak számomra a mindenféle tart-ok, sütik, és a kv-sak.
A prémiumokat nem próbáltam.

2 kedvelés