Aroma nélküli vape-elés.....tényleg "szentségtörés"? 🙂

Eredetileg egy másik témához akartam hozzászólni, de gondoltam egy külön témát is megérhet a dolog.
Szóval, Én már semmilyen ízt nem keresek :sunglasses:…így az analóghoz sem hasonlítok. 2éve, 8év vape-elés után eljutottam oda, hogy számomra legjobb a tisztán csak nikotinos alaplé. 10éve rengeteg ízt próbáltam, aztán maradtam hosszú évekig az MS tobacco 555-nél, de 2éve ráuntam arra is. Amúgy az alaplének is van valami íze…legalábbis a Galaxies rta és most az Ammit kihoz belőle egy nagyon enyhén édeskés ízt. Ha létezne savanyú, fanyar ízű aroma azzal tennék még egy próbát, de tudtommal ilyen nincs…nem is értem miért. Megjegyzem más komoly előnyei is vannak a “pure liquid” használatának…pénz-, idő-, energia spórolás vagy akár segítség is lehet ízvakság esetén. Ha van kérdésetek akkor hajrá…több éves tapasztalattal e-téren eléggé “fehér hollónak” érzem magam​:rofl:

4 kedvelés

Egyszer kóstoltam, de nagyon hiányzott az íz világ, így azt a negyed tankot se szívtam végig.

3 kedvelés

Néhány napja nagyon halványan érzem az ízeket,van hogy semennyire.Fel sem merülhet az ízvakság lehetősége,mert napi szinten is,különböző aromájú liquideket szívok.
Jelenleg ott tartok,hogy kipróbálom ezt az aroma nélküli vape-lést. :slightly_smiling_face:
Egyenlőre csak ideiglenesen,amíg vissza nem tér az íz érzékelésem.

6 kedvelés