Aroma King aromák

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy vkinek van e ismert helye ahonnan lehetne rendelni Aroma King aromákat és nem heteket utazna a rendelés? Sajnos a kedvenc eldobható cigim ízét keresem, nagyon finom mentol és menta ízeik vannak, de csak eldobhatós cigikben elérhetők pár webshopnál. Találtam 2 külföldi oldalt ahol nicsó kivitelben legalább kapni, így első nekifutásra, de nem ismerem őket félve rendelnék tőlük: e-liq.pl és a www.vapoo.cz
Valaki rendelt tőlük már esetleg illetve a lengyel és cseh oldalakkal milyen tapasztalatok vannak? Elsősorban alap aromát keresek de csak angol weboldalakat találtam…ott is félkészeket. Van e rá esély egyáltalán?

Cseh, szlovák boltokkal eddig nem volt gondom, lengyelből még nem rendeltem. De nem is rossz ötlet. :sweat_smile:

1 kedvelés

Konkrétan az a helyzet, hogy több órás keresés eredményeként csak e 2 boltot találtam ahol lepróbálva a rendelést szállítanának Magyarországra. De mivel már a kész niksós változat van náluk, nem tudom fenn akadnának e a vámon?! :open_mouth:
Azért a zlotyi mai árfolyamán számolva is 89Ft=1 zloty. Kb. az “itthoni boltok” árainak felel meg vagy picit olcsóbb is. Sajna a posta 18Eur az egyiknél, de még így is gondolkodom… :frowning:

Nincs vám, ez eu, olyan mintha belföldről rendelnél.

5 kedvelés

Nah, ezzel a hírrel feldobtad a napom :slight_smile: Mivel erősen mentol/menta függő vagyok így ez örömhír. Sajna a legtöbb mentolos aroma amit kóstoltam az gyenge volt mentol erősségben, ízben kiválóak de a mentolos hűsítés és íz gyenge. Reméljük lesz megoldás. Ha rendelek jövő héten és sikerül mindenképpen megosztom a tapasztalatom.

3 kedvelés

Nekem van itthon van 6 flakon menta aroma, ha kell az egyik a tied, azt hozzá tudod adni bármihez.

3 kedvelés

Nagyon aranyos vagy, de pont ez van a gépemben :smiley: Ízre jó, de a mentol nagyon karcsú. Kb 4/10* ha skáláznom kéne. Van itthon az első rendelésemből Vampire Vape Black Ice, most attól várok csodát, mert az nyersen jó erősnek tűnt. Igazándiból a kettőt kéne evgyíteni, az íz és mentol erősség szempontjából, lehet rápróbálok.

4 kedvelés

Ha karcsú emeljél a százalékon.

4 kedvelés

Vapoo.cz-ről rendelhetsz bátran, nekem jött már onnan cucc. Mondjuk a kártyám nem fogadták el, de utalással megoldottuk a dolgot. Chat-en és mail-ben is beszélik az angolt.

4 kedvelés

köszi szépen