Aroma dilemma

Szia! :slight_smile:
Köszönöm a kimerítő választ, neked is és mindenki másnak, aki válaszolt, hozzászólt a kérdésemhez. :clap: Kicsit meg is lepett, hogy ilyen aktív itt a közösség, mert ugyan tagja vagyok más (egyébként más tematikájú) csoprtnak is, ahol a nagy létszám miatt érthető, ha mindig van egy-két segítő, de azt nem gondoltam, hogy itt is ilyen aktívitás és segítőkészséggel találkozom. Ez nagyon jó! Elsőre egy egyszerű és viszonylag olcsó beépített akkus pipát vásárolok, mert -bár kövezettek meg érte- nekem ezek a drabális modok valahogy nem állnak a kezemre, ellenben a pipa formával és a kissé szűkösebb szopókával. Nyilván a vizipázáshoz a DL áll közelebb, a klasszikus pipázás az meg a DL és MTL keveréke. A tegnapi hozzászólások meggyőztek, és egyenlőre hanyagolom a dohányos aromákat a kokszolódás miatt. RTA-val pepcselni így az elején biztosan nem szeretnék, kiváltképp amíg egy porlasztó megkapok a pipába 400 Ft-ért. Maradok kezdésnek a mentánál, meg egynemű gyümölcsöknél. Aztán majd jöhet a kísérletezgetés.
Itt kérek bocsánatot mindenkitől aki a segítségemre sietett! Sajnos nem tudtam egy bizonyos reagálás számon túl válaszolni, mert kezdőként a rendszer nem engedett.
Köszönöm még egyszer mindenkinek a segítségét! :grinning:

5 kedvelés