Analóg aroma!

Sziasztok! Megint én fárasztanék mindenkit​:sweat_smile::grin:
Nagyon sokat olvastam már itt aromákról, de teljesen elvesztem.
A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e olyan már jól be vált aromákat, snvket ami hasonlít valamennyire az analóg cigihez?:grin:

6 kedvelés

Szia! Nem egyszerű! Állandóan azt keresem,de egy idő után tovább lépek. Jelen pillanatban az Inawera 555 Gold és szintén az Inawera Tobacco Symphony ami 80-85%-an hozza az analógot nekem. Ezen kívül rengeteget próbáltam,de ezt a szintet nem üti meg egyik sem. Biztos vannak ennél jobbak, de én még nem találtam rá!

6 kedvelés

Köszi el is ment a kedvem tőle!:joy::joy::joy:
A k flavourt mindenképp próbálni fogom!

6 kedvelés

Ez számomra hihetetlen​:grin: De olvastam az oldalon az értékelést ott is hasonlókat írtak…:grin:

6 kedvelés

Sajna meg kell cáfoljalak! Kellene hogy legyen a maximum smoke meg tudta csinálni! Maximum Smoke Tobacco 555 eliquid ez olyan mintha az ős piros Marlborot szívnád. Mikor áttértem analógról még sajna nem volt ilyen oldal mint Vaperina így berendeltem pár kész levest. Harmadik bontás volt a 555. Az első 3 sem volt rossz,de egy napig kihúztam egy flaskával ezt kirántottam 4-5 óra alatt. És azóta keresem a megfelelő aromát és lehetetlen rálelni! Pedig ők is bekeverik valamiből! A mai napig rendelek 2-3 havonta a Dvarw kiegészítők mellé pár flaskával és mikor úgy érzem megérdemlem elpöfékelek egy tankot! De anyagilag nagyon nem éri meg az biztos! Szóval keresni kell az tuti!

6 kedvelés

Én úgy gondolom, hogy ebben az esetben @Elek_Segits -et illetné meg a megoldásra jelölés. Ugyanis a hamu íz az nem egyenlő a cigaretta dohány ízével és a kérdés erre irányult.

10 kedvelés

Javítottam, bocsi!

4 kedvelés

Szervusz !

Próbálni még nem próbáltam ! De egy lehetőség ! :slight_smile:
https://pro.aromaplaza.hu/aroma-adalekok/dnb-(389)

5 kedvelés

Szia! Köszönöm

2 kedvelés

Szervusz !

Nagyon szívesen ! :blush:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.