Amikor a vaper nyaral

Indulj el Drága! Hidd el, nem dobunk ki! :wink: Amíg nem ülsz a kedvenc székemben tartósan, addig családtag vagy! Puszi Kislányom! :heart_eyes: :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 kedvelés

Szia Beatrix! Mi általában mindig visszük a vasalót+a kávéfőzőt is!!! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Majd ha a kenyérsütő is megy, akkor lesz az igazi! :rofl: Ezt igazolhatom. Gyakorlatilag újra berendezzük az otthonunkat… Csak máshol. :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Mi is​:joy:Vagyis én​:wink:

4 kedvelés

Sziasztok. Mindig azt gondolom, hogy már egy éve vapelek, de már kétszer vittem magammal nyaralni. Ezek szerint már harmadik éve fújom a gőzt? Telik az idő. Először Balatonfüredre vittem, emlékszem vittem magammal tekerő készletet, vattát, de az egy hetet ott végig bírta a jól sikerült vattázásom. Liquidet is túlterveztem, több, mint a felét visszahoztam. Tavaly is vittem magammal a készletet Orfűre, immár több tapasztalattal. Az idén hogy mi lesz? Még nem tudom, a fiaméknál tető csere és tetőtér beépítés van tervezve, kőművesek és ácsok lesznek, de a régi palatetőt mi ketten bontjuk le, ha túlélem, talán lesz nyaralás. A víz és a villany bevezetése is miránk vár.

9 kedvelés

Ajaj, az jó kis meló lesz, nekem a nyaralás a kertben az esővíz elvezetés, föld feltöltés, kert tervezés, meg ilyenek lesz.

2 kedvelés

Hát, ha az idén sikerül, akkor mi megyünk rég nem látott hazánkba.
Nálunk ez egy kicsit mindig fura, itthonról megyünk haza…
Mint általában, csomagok hátra, vape cuccok előre, a többi talál magának helyet! :slightly_smiling_face:
És ha tényleg összejön, akkor @Viktor_Hajdu, számíthatsz a látogatásomra! (ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek) :wink:

6 kedvelés

Gyere, gyertek nyugodtan!!!

4 kedvelés

Sziasztok!
Valószínűleg én aggódom túl a kérdést. :slight_smile: Most vasárnap repülök Németországba, elvileg ha a folyadékok között lesz 3*30 ml likvid átlátszó műanyag flakonban, akkor azzal jó vagyok, ugye? A flakonokat fel kell valahogyan címkézni vagy nem gáz, ha felirat nélküliek? Nagyon köszi!

1 kedvelés

Szia! 100ml-ig nincs probléma! Címke sem kell!

2 kedvelés

Csak mert kaptam ma egy lájkot. A gyerkőcök azóta tető alatt vannak, beépítése majd a közeljövőre esedékes. Orfűn voltunk 1 hetet a horgásztanyán. Vatta, olló, kerámiacsipesz, és 3 db 30 ml -es készre kevert leves elegendő volt. Balatonfüredi tapasztalat (tavalyelőtti) 1 hétnél rövidebb időre nem kell drót, még csak 1 tankhoz sem. (Pláne, ha 3 van velem, és felváltva használom.)

6 kedvelés

9 bejegyzést új témára osztott fel: Irány nyaralni :tr: