Alaplé készítés

Sziasztok!
Eddig kész alaplevet rendeltem a liquid készítéséhez, de arra gondoltam, hogy nagyobb mennyiségben is betárolhatnék belőle, 500ml helyett mondjuk 1l pg, 1l vg és ehhez adnék nikotint.
Na itt ütköztem problémába, ugyanis nem találok olyan webshopot, ahonnan nikotin koncentrátumhoz juthatnék, sók vannak, amikből meg annyit kellene belekevernem az összesen 2liter nullás alaplébe, hogy méregdrágára jönnék ki vele.
Ha valakinek lenne ötlete, hogy mit és honnan lehetne beszerezni eme tervemhez, nagyon örülnék neki! :slight_smile:

Köszönöm szépen! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen, köszi! :slightly_smiling_face: Régebben már kevertem így liquidet, csak az akkori források eltűntek és nem találtam helyettük másikat…
De ezzel az oldallal most sokat segítettél, köszönöm szépen mégegyszer! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Valamint ne keverj be egyszerre baromi sokat szerintem! Változhat az ízlésed is.

Fél literrel szoktam, az elég nekem 1,5-2 hónapra, többet nem akarok. :slightly_smiling_face:

Gondolom, úgy értette Bishop, hogy új vagy ismeretlen ízből :slightly_smiling_face: vagy ha erősen próbajellegű a dolog.

Ez mondjuk nálam veri az aromamestert :

https://vaperina.cc/t/ki-mit-rendelt-ki-mit-kevert/4828/8473

Tisztelettel

3 kedvelés

Köszönöm szépen! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés