Aromamester.hu - Én és a hülye alapleveim :'D

Sziasztok!

Még mindig keresem az utam alaplé tekintetében. Korábbi posztomban a Liquidhallos 9-es keveréssel próbálkoztam, de úgy érzem, hogy még mindig nem az igazi az ereje. Itt az oldalon javasolta egy kedves tag, hogy próbálkozzam az Aromamester nic-el, mert árban jobban jövök ki. Ez valóban így van, csupán a véleményeteket kérném arról, hogy az említett oldalon fellelhető 50/50 Édesítő / Ízfokozó 500ml egy sima 50-50-es alap, vagy ez valami teljesen más? :smiley: Igen, tudom, mi a fene lehetne ha nem alaplé, de nem akarom megszívatni magam.

Ha jól gondolom, akkor így állna össze a recept:

  • Így kellene elvileg kapnom egy 12mg nic-es, 50-50-es 500ml kész alaplevet. Igaz?

Köszönöm, hogy végigolvastad, és előre köszönöm a véleményezést!

3 kedvelés

Szia.
100 mg nic (12 ml ebből+88 ml alaplé )
És meg is vagy a 12-essel :wink:

2 kedvelés

Ha nem ragaszkodsz annyira, hogy pont a havi adagodat vedd meg, akkor floravitától pg-vg ( ha shortfilt is használsz akkor mindenképpen kell külön vg), aromamestertől meg 100-as nik.

Nálam ez jött be.

4 kedvelés

Szia! Természetesen sima alaplé amit az oldalról vennél, de mivel a VG természetes édesítő így hangzatosabb a neve. Bármely vapeshopban vásárolt alaplé normál esetben egy gyógyszerkönyvi minőség. De nem vennék mert ez a kamu. Mind árban, mind minőségben (szerintem) átverés. Floravita ill. egy-két drogéria webshopban hozzá férhető még jelenleg emberi áron a bevizsgált VG-PG. Az ilyen hangzatos nevek mint (Bio, Ultrabio, Minőségi) alaplé ilyen az Unioban nincs és kicsit beleásod magad a témába rájössz, hogy nem is létezhet. Szóval alaplevet én innen szerezném be https://floravita.superwebaruhaz.hu/search/glicerin a nikit a mestertől. Ha kellene bármi adalék (ízfokozó, édesítő, stb.) azt https://eliquidonlineshop.com/347-adalekok erről az oldalról ajánlom. Itt a Vaperina oldalon használd a keverdét!

4 kedvelés

A VG alapú nikotint személy szerint azért sem javasolnám, mert eszméletlen sűrű, ezáltal nehéz vele dolgozni, illetve maradéktalanul felszívni a fecskendőbe.