Akkumulátort milyet szabad venni?

Vaporesso swap 2 -be szeretnék akkut venni !
Tank egy expromizer v5
Számítástechnikai boltban nézegettem , de mindegyikre az van írva , hogy e cigihez nem ajánlott !
Azt mondta az eladó hogy minden akkura ez van írva és nem lehet olyat kapni amire ez nincs rá írva !
Tudnátok ebben felvilágosítást adni ?
Köszönöm !

Az csak a gyártó felelőségáthárítása miatt van ráírva…jogi hercehurcát megelőzendően. Nekem a Sony VTC6 18650-el van friss negatív tapasztalatom…szintén Swag2-ben használva, de nem a mod a ludas.

2 kedvelés

Itt tudsz kedvedre válogatni.
estleg itt szűkebb kínálattal:
https://liquidhall.com/akkumulatoroktoeltok/mod-akkumulatorok

2 kedvelés

Ezek szerint a boltból is vehetek ahol voltam .
Rendbe köszönöm !

Inkább helyben veszek, a futár költséget meg spórolom de azért köszi szépen !

2 kedvelés

Azért arra figyelj,hogy ezeket legalább tudja az akksi:
Folyamatos kisülési áram: 20A
Impulzus kisülési áram: 35A

5 kedvelés

Jó majd ezt meg jegyzem !
Sajnos én nem értek hozzá !
Köszi

1 kedvelés

Impulzus kisülés hogy lesz rá írva az akkura ?

Nincs ráírva mindegyikre.Azt kérd,ami minimum ezeket tudja.Én ezeket használom,de biztos vannak mások is:
LG HG2 18650 3000mAh 35A
Sony US18650VTC6
Vapcell V30 v2 18650 3000mah

5 kedvelés

Ez pont nem lesz ráírva sehogy se. Kifejezetten olyat kérj, ami a min.20A folyamatosat tudja. Ha itt kissé bizonytalanná válik a dolog, akkor google a barátod… Valami konkrét elképzelés/típus van?

2 kedvelés

Szia! Én nem ajánlom, hogy Számítástechnikai boltban vegyél akkut, azok inkább laptop akksik! @bohus ajánlotta neked a 18650-akku.hu, szerintem inkább ott nézegelődj azok biztonságosak az elektromos cigikbe! :wink:

1 kedvelés

Jobb, ha konkrét típust keresel.
18650 akksiból a Sony VTC6/LG HG2 köreinkben a legnépszerűbb. Persze van sok más típus is, valaki a nagyobb áramleadást, valaki a nagyobb kapacitást helyezi előtérbe, a 2 említett típus az aranyközépút.
Arra figyelj, hogy a pozitív-negatív pólus sértetlen legyen, ne legyen rajta forrasztásnak nyoma.
Nekem egy Liitokala akksitöltőm van, ha új akkut veszek mindig megnézem, hogy tudja-e a gyári kapacitását, sajnos megbízható helyeken is bele lehet futni olyanba, aminél 10% vagy annál nagyobb eltérés van negatív irányba.
Nkon.nl oldalról szoktam venni, jóval drágább mint a többi weboldal, de itt még olyan akksit nem küldtek, ami ne tudta volna a gyári értékét.

2 kedvelés

Nincs elképzelésem sajnos !
A lényeg hogy bele való legyen és középkategória legyen legalább…

2 kedvelés

Köszi a tippet !
Ilyet fogok keresni ! :slight_smile:

1 kedvelés

Ok. Általában a nagy kapacitás és a leadható áram pont nem jár együtt, ha mégis akkor annak meg ronda ára van. Mivel mtl- re kereser, 2500mAh-tól már egy napot illene kihúzni.
Az emlegetett sony vtc5-6, lg hg2 ok, samsung 25r, molicell p26/p28… Most hirtelen ez jutott eszembe

A 20A legyen meg. Ez alá csak akkor menj, ha tudod, mit csinálsz​:+1:

3 kedvelés

Rendben !
Mindenképp ezek közül fogok választani !
Köszönöm a segítséget !

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.