Akku választás

Sziasztok,

eddig csak LG HG2 3000mAh akkut használtam. Most szeretnék venni, de nem nagyon lehet ezt a fajtát venni, le van rabolva mindenhol.

A kérdésem, hogy a golisi és a basen márkákról ki mit tud? Van valami tapasztalat? 18650, mtl, low wattage.

4 kedvelés

Én eddig csak Basent használtam. Van belőle 7db küönbőző modokban, 3100mAh, 50A. A legrégebbi 4 éves és boldog. Én mondjuk DL-ben hajtottam őket, sokszor 50-70W között. Most, hogy elkezdtem MTL-ezni is, nem akarnak lemerülni :smiley:
Szóval én a Basent tudom ajánlani :ok_hand:

4 kedvelés

Köszi,

most akarok rendelni, de ott csak golisi van pont, na sebaj, annyira szar csak nem lehet. :rofl:

2 kedvelés

Hát arról nem tudok semmit. Basen a Liquidhall-nál szokott lenni.

1 kedvelés

Igen, ez volt az egyik tervem, hogy onnan veszek majd, mert alapot is onnan szoktam és akkor már…de közben elhatároztam magam a mod rendelésre, szóval németből veszek, ott meg ez a golisi van, samsung, sony, lg, a szokásos bandából egyik sincs készleten.

2 kedvelés

Golisit használok LG mellett, én mondom ne vegyél! 1.5 év alatt kb. 30%-os a teljesítményromlás! :confused: MTL alatt, tehát nincs agyonhajtva. Meg a fólia is elég gyenge, hamar lekapja a mod. S26 van, ami 2600mAh-s, a töltő már csak 1700-1800-at tud bele tölteni, holott minimum 2200-2300-at kéne. :confused:

5 kedvelés

Háááát a Golisibe majdnem belerángattak, de szerencsére nem ugrottam bele, maradtam a megszokott LG HG2-nél és a Sony VTC5-nél.
Eddig úgy tudtam, a Golisi a “luxiakksi”, barátom véleményét hallva róla, inkább a felejtős kategóriába helyeztem agyam vásárlásért felelős polcán.

6 kedvelés

Uhh, jó, hogy mondod, akkor viszont találnom kell mást, lehet akkor v42-ről veszek samsung q30-at, sajnos a németeknél csak ez a golisi van. Mondjuk én a 3000-est néztem, de így már nem bízok benne…

5 kedvelés

Hát szerény véleményem szerint jobb maradni az LG csokinál, meg a jó öreg Sony akksiknál.
Van már olyan akksim( Sony), ami már kb 5 éves, de mtl-be még végighúzza a napot!

5 kedvelés

csoki lg jó meg nekem pl samsung van itthol 18650 az a zöld színű akksi a samsungtól szerintem jók a sony akksikat meg nem is próbáltam még igazából.:wink:

3 kedvelés

Maradnék, ha lenne, nekem is van 4 db 3 éves, és még bírják.

2 kedvelés

Szerintem mint márka nem a legjobb. :confused:

1 kedvelés

Elengedtem a témát, várok a hg2-re, majd csak lesz egyszer, van most 7. Csak hát az ugye nem osztható néggyel. :sweat_smile:

1 kedvelés

Azt a kis papir bizbaszt, ami a pozitív pinnél van lehet valahol szerezni? Az egyiket elhagytam, mert megsérült a fólia, így most nem tudom használni.

Úgy emlékszem a Vape42-n van. Nem tuti, de mintha. :thinking: Meg pár kínai shop adja a fólia mellé.

2 kedvelés

Sajnos ott nincs, de még azzal is küzdök, hogy mi ennek a becsületes neve, mert a papirbizbasz nem ad ki sokmindent. :sweat_smile:

1 kedvelés

Die batteriefolie :sweat_smile:

Na de amúgy (nem röhög!) úgy van, hogy:
18650 shrink film

3 kedvelés

Jól félre értettelek. Ne haragudj. Keresem mi lehet az, de kb sehol nincs, a nevét én sem tudom de valahogy csak rátalálunk, egyszer már véletlenül sikerült. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Insulation gasket. Magyarban meg simán védőgyűrű (ami a pozitívat védi a zárlattól). De kb ennyi. :confused:

3 kedvelés

Parancsolj: Li-ion 18650 pozitív oldali öntapadós szigetelő elem / gyűrű

3 kedvelés