Akkuk és a fizika világa!

Anno az Istvánnak volt egy jó leírása. Nemrég futottam bele egy olyan kérdésbe, hogy 1 db 20700 vs 2 db 18650, szóval…? Esetleg a gyorstalapló (haladó) mehtene egy ilyen téma is, vagy már volt (nem tudom mennyire mélyen) és elkerülte a figyelmem!

A kérdés inkább az lett volna, hogyha vkiben felmerül az a kérdés, hogy 18650 és 20700, akkor halvány lila fingj@a nincs a gőz fizikai oldaláról. És 2 db. 18650 teljesítménye, terhelhetősége, stb. nagyobb mint 1 db. 20700. Csakhogy a Google nem mindenkinek a barátja… Erre irányult volna az ötletelés…

1 kedvelés

Majd ennek is utánna járok. De az biztos hogy 2db jobb mint 1.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igazad van, azért írtam, hogyha időd megengedi, ebből is mehetne egy “Haladó” gyorstalpaló :slight_smile:

1 kedvelés

Köszi a segítséget! Igazad van. Csak a fő szempont amit egy Vaper társ kérdezett, ami nekünk, nyilvánvaló, hogy teljesítmény és terhelhetőség szempontjából, gondolom modnak megfellelően a 2db 18650 -es vagy az 1db 20700-as a jobb opció! :upside_down_face: Ami szerintem nem kérdés!

Szerintem ez tőled származik :slight_smile: KösziEcigi akkumulátor helyes kiválasztása
Anno még ezeket is néztem:Nagy lítium-ion akkumulátor teszt

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap múlva. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.