Akku választás

Ezer hála :beers: :+1:

Neked is @Vaperina_Kinga és @anon40018559 !

4 kedvelés

Meg is rendeltem a szigetelő alátétet 18650-hez, annyit vettem, hogy ha valakinek kell, akkor szóljon nyugodtan, küldök neki.

6 kedvelés

Szigetelj egészséggel Ispy! :wink: :innocent: :rofl:

2 kedvelés

Sziasztok!

Én malkatrészboltban vettem az akkuimat a héten a Budafoki úton a Mikronikában kb. 2300Ft-ért. Személyes vásárlás.

http://www.mikronika.hu/P=2.html

5 kedvelés

Köszi, ezt jó tudni! :+1:

2 kedvelés

Szia, én ezeket is hajtom. Semmi probléma velük kb egy éve:

A marketplace-en nincsenek rossz tapasztalataim aksikkal kapcsolatban.Az ár pedig több mint jó.Dualban és single modban is teszik a dolgukat 40-50w-on hajtva.

1 kedvelés

Tessék, most akciós is!

Hát azért akciónak nem mondanám, nem olyan régen vape42-ben 4200-ért vettem 2 darabot.

2 kedvelés

Ja, akkor oké!

2 kedvelés

Samsung q30 van hasonló árban, mint a csoki lg, állítólag az is jó, 2400 darabja.

Meg vtc 6 van 2500-ért, de az csak 19A 20 helyett.

Ja és a 2 darab csoki lg mellé még adtak egy 2-es tartót is, az úgy elég baráti volt. :+1:

2 kedvelés

@Ispy MTL-re a 19A is bőven sok neked szerintem.:slightly_smiling_face: Ha nem akarsz egy akkuval 50+ watton vapelni, akkor szerintem a 19A is elég. :slightly_smiling_face: Jelenleg LG HG2, és VTC6 akkukat használok, nem tapasztaltam különbséget a két típus között, dual mód, 20-40W felhasználás mellett.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Persze, tudom, 30q, vtc6, hg2 nekem egy kutya, csak a németektől akartam rendelni golisit, ha rendeltem volna egyébként is, de most már tárgytalan. Egyébként szerintem samut fogok majd venni, ha oda kerül a sor. Van most 7 darab, de abból van ami már csak 2300-ig tölt fel, lassan lehet cserélni kell majd.

1 kedvelés

Talán ez?

3 kedvelés