Akku problémák és veszélyeik

Ezek nem a Kanger tankok és társai voltak?:roll_eyes: Volt nekem 2010-ben…Vatelines fémcső.

Ilyesmi:

Szerintem nekem volt olyasmim még az Ebay-ről. Azt hiszem a volt nőmnél maradt egy tolltartóban, amiben a selejtes íróeszközöket tároltuk. :sweat_smile:

Most ránéztem a profilodra. :rofl: bocsi.

Nekem ilyesmi volt, csak tán még gagyibb.

Azokat nem ismerem :joy:
És bocsánat @Vaperina_Kinga :hugs::smiling_face_with_three_hearts:köszönöm :hugs:

Azok legalább nem akarnak kétszáz watton beleszívni semmibe, hogy ők az alfahímek, jóvan? :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Első szép emlékek​:rofl:
Ja nem…folyt, prüszkölt, kigyulladt​:rofl:

Persze hogy jól​:blush:

2 kedvelés

Használd egészséggel @Zolika :heart_eyes::hugs:

1 kedvelés

Nekem ez kimaradt. Ez már nem gyulladt fel?

Szerintem még van vagy 2 bontatlan.

Vatelines tankpatron vagymi néven vettem az eo-ról.

Belement sacc 1.2 ml…

Aztán lett a Helix, a BUD, stb.

Ezt kikérem magamnak !
Mert 1.8 ! :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

Ööö remélem nem fog :joy::joy::joy:

De pszt :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

Mecha+ rda. Egyből mélyvíz​:smiley: El is égettem párszor ezt-azt… Azért az áttöréshez kellett egy tisztességes rta:joy:
Mondjuk asszonykámnak ne áruljátok el, de nappalos üzemmódban a hajnali kómaűző kvhoz mind a mai napig el tudok szívni 1 cigit(tőle lopom,ha… 3:40-kor szinte mindegy is) ;de több nem kell legalább​:confused:

Nekem először olyan szörnyű élményt adott hogy első alkalomra én se szoktam át.
Még mielőtt bármit is vettem volna jól beleástam magam videókba, hogy mi ez, mik vannak, mi kell bele, mire kell figyelni stb.
Ezek szerint nagy örömmel megrendeltem az első készülékem. Az első szériás beépített akkus vincit. Nem féltem nagyon, mert mindenhol tökéletes kezdő készüléknek mondták, illetve akkor csak jó véleményeket olvastam róla mindenhol. Bár ekkor kb 1 hónapos lehetett a Vinci.
Na készülék megérkezett, liquid, porlasztó, nikotin megérkezett, szóval akkor próba.

Igazából a porlasztási minőség elment kategória volt, viszont a pod fej folyatott mint ha muszáj lenne, és az összesen 7 db porlasztó kb 5 napig volt elég.
A liquidek meg förtelmesek.
Jó mondom nem baj, akkor biztos én vagyok hülye, kérdeztem fb csoportba hogy milyen porlasztót vegyek bele és milyen liquidet ami finom és nem kokszol (bár akkor még nem értettem mégis mi az a koksz​:rofl:). Oké, kiadtam tök sok pénzt, akkor próba újra.
A liquid már jó volt, de a porik megint eszméletlen gyorsan meghaltak, és a podfej még mindig folyt.
Ja és a vákuum kapcsoló hol működött, hol nem.

Ezidő alatt kb akkori havi cigim árának a 1.5x-esét költöttem rá, és az élmény közel se volt jó ezért hagytam a francba.

Ezek után pár hónapra megjelent a Vaporesso Luxe 2 Kit, amit megvettem négy akssival, töltvel, porival, witchcraft shortfill-el, és ezzel a szettel sikerült lerakni a cigit.:hugs:
De azóta nem szivlelem a voopoo termékeket.

6 kedvelés

Valami ilyesmi volt, csak a futoszal az valami fonott fem volt benne es kifele allt mint egy piramis.

Nekem anyukám (aki 40évet dohányzott) COPD-s lett. Én addigra már letettem.
Őszintén? Elborzaszt, hogy mit tesz a cigi. Mára a szagától is undorodom.

4 kedvelés

Dettó.
Szerintem már akkor sem gyújtanék rá, ha Jézus Krisztus betrappolna a szobámba és közölné, hogy még egy slukk vape és az összes kiscica meghal a Földön.
Akkor inkább semmi.

3 kedvelés

Ilyen storym nekem is van​:rofl:
Tavaly vagy tavaly előtt szeptemberben Budapest mellet, Biatorbágyon dolgoztunk munkatársammal.
Mivel cirka 200km-re voltunk hazuról így főnök intézet nekünk szállást. Hétfőn végeztünk melóval, ezután visszamentünk szállásra, mivel a szobában olyan szag volt amit nem bírtunk elviselni így ki ültünk a szállás előtt lévő padokra sörözni.
Közbe odavetődött mellénk egy kőműves banda is, ahol az egyik srác kb 16-17 éves megkérdezte hogy ecigit szivok-e. (Persze nem ilyen kulturáltan​:sweat_smile:)
Válaszoltam rá, erre egyből jött hogy ő is vett egy 110w-osat, és hogy az milyen ütős ő 100w alatt nem szívja, közben az enyém tuti gyenge szar mert 20w-on szivom. :rofl:
Én ilyen gyenge vaper vagyok úgy látszik :slightly_frowning_face::rofl: