Akku problémák és veszélyeik

Nekem először olyan szörnyű élményt adott hogy első alkalomra én se szoktam át.
Még mielőtt bármit is vettem volna jól beleástam magam videókba, hogy mi ez, mik vannak, mi kell bele, mire kell figyelni stb.
Ezek szerint nagy örömmel megrendeltem az első készülékem. Az első szériás beépített akkus vincit. Nem féltem nagyon, mert mindenhol tökéletes kezdő készüléknek mondták, illetve akkor csak jó véleményeket olvastam róla mindenhol. Bár ekkor kb 1 hónapos lehetett a Vinci.
Na készülék megérkezett, liquid, porlasztó, nikotin megérkezett, szóval akkor próba.

Igazából a porlasztási minőség elment kategória volt, viszont a pod fej folyatott mint ha muszáj lenne, és az összesen 7 db porlasztó kb 5 napig volt elég.
A liquidek meg förtelmesek.
Jó mondom nem baj, akkor biztos én vagyok hülye, kérdeztem fb csoportba hogy milyen porlasztót vegyek bele és milyen liquidet ami finom és nem kokszol (bár akkor még nem értettem mégis mi az a koksz​:rofl:). Oké, kiadtam tök sok pénzt, akkor próba újra.
A liquid már jó volt, de a porik megint eszméletlen gyorsan meghaltak, és a podfej még mindig folyt.
Ja és a vákuum kapcsoló hol működött, hol nem.

Ezidő alatt kb akkori havi cigim árának a 1.5x-esét költöttem rá, és az élmény közel se volt jó ezért hagytam a francba.

Ezek után pár hónapra megjelent a Vaporesso Luxe 2 Kit, amit megvettem négy akssival, töltvel, porival, witchcraft shortfill-el, és ezzel a szettel sikerült lerakni a cigit.:hugs:
De azóta nem szivlelem a voopoo termékeket.

6 kedvelés