Akku 21700 4000MAH 40 A

SONY US21700VTC6A 4000MAH 40A AKKUMULÁTOR
100 wattos módba lenne. 18650-akku.hu néztem
Vagy túl nagyot akarok bele?

1 kedvelés

Ha elárulod milyen mod, mi is eláruljuk, hogy jó-e. :grin:

1 kedvelés

Jogos :slight_smile:
Vaporesso target 100

Szerintem jó lesz a 21700-as sony.

Bár kicsit elbizonytalanodtam a sonykkal kapcsolatban, mert a vtc5 amiket vettem egyik sem hozta azt az ampert, amit kellett volna. De hátha más is megszakérti.

Elhasználom még azt a 2 db 18650vtc6-ot ami van és soha többé nem nézek sony akkura.

EFEST IMR21700 3700MAH 35A
Ez lesz szerintem ahogy olvasgattam ehhez a modhoz hogy ha 100watton szeretném működtetni a gépet akkor még biztonságos.
Ezen az oldalon olvastam egy számolási technikát https://logout.hu/bejegyzes/st3v3np3t3r/ecigi_akkumulator_helyes_kivalasztasa.html
Vagy még IJOY ból van ami 40 A os

Nekem 3 Sony 21700-esem van. Egyikkel sincs bajom.

1 kedvelés

Engem viszont az érdekelne minek a 100 wattos technika :thinking::thinking:Dl-ben azért van élet 20-30-40 watton is,ja,meg gőz is mert mindenkinek az a legfontosabb :grin:
Melyik az a kazán amit több ezer wattal kell meghajtani​:flushed:
Tudom szóismétlés…de nem baj.:crazy_face:

3 kedvelés

Hát ilyen duálos dolgokat nem nehéz magas wattra tornázni. Poriból is van választék, 80W körül.

1 kedvelés

Le vagyok maradva :rofl::rofl::rofl:akkor sem kell,jó a single nekem​:grin:

1 kedvelés

Dead Rabbit RDA-t tekertem meg ilyen quad claptonnal duálban. Hát valami 7-8 kellett tekernem rajta, alig fér el a tankban és így sikerült leszorítanom 66W-ra :rofl:
Most képzeld el ha csak 5-6-ot tekerek, 4milló W és egy erőművet húzhatnék magam után mindenhova :sweat_smile:

2 kedvelés

“Jo túráztatom a gépet a mutató kileng
Most a világ összes (útja) gőze a mienk.”

Csak annyit mondok hogy megvan a 30(0)watt,
a 0,5 pár Ohm (3 pár hangfal), a levehető előlap…:wink::grin::sunglasses:

5 kedvelés