Akciós Hardver Ajánló! (csakis új termékek)

Kicsit meglepett az aromamentes vapelés :slight_smile: Jól értem, hogy VG-PG ill. nikotin, és ennyi? Milyen íze van, ha van egyáltalán? Egy ideje ki akartam próbálni, csak vagy elfelejtek keverni egy kicsit próbaképp vagy épp lusta vagyok keverni.

3 kedvelés

Egy leheletnyit édes…mivel masszívan vg többletű. Véleményem szerint kell legalább a 70vg. Teszteld le, semmit nem veszíthetsz…max keversz hozzá aromát utólag. És várom a véleményed. Javaslom nikotinbeviteliforrásként tekints inkább rá mint élvezeti cuccként…kb mintha tudnád, hogy nem lehet már aromához jutni holnaptól. Szerintem úgy totál oké…több mint 2éve így vépelek :blush: és még élek, sőt…

6 kedvelés

Szóval megérkezett az Aliexpress-től az “Xiaomi MIJIA Sonic cleaner”. Nagyon silány anyagminőség! Na meg nem Xiaomi! :laughing: Vibramotoros tisztító. Csak nagyon sima felületen tapad a tapadókorong!
Meg is panaszoltam a szupportnál, és visszatérítik az árát. Hogy tisztít-e? Nem tudom. De majd kipróbálom és elárulom! :grin:

8 kedvelés

Plusz erkölcsi károkozás :roll_eyes::rofl: majd fotózd be, hogy fest tankalkatrészekkel.

6 kedvelés

OK! :smiley:

5 kedvelés

A napokban kevertem pár adag liquidet, tankokat is mostam, így gondoltam most kipróbálom a natúr “recepted” :slight_smile: Kevertem egy kis 80VG/20PG adagot, fullra nyitottam az Expromizerem lötyicsatornáit (mtl-esként kicsit fura volt ilyen sűrű lé) és elkezdtem pöfékelni. Első benyomásként kellemes meglepetés volt, valóban nagyon enyhén édeskés (gondolom a vg íze) és “semleges”, jó értelemben. Azonban hosszabb távon, ha kizárólag ezt szívnám, nem tudom mit mondanék pár hét után. Egyelőre azért maradok a dohányos ízorgiáknál, és ha eljönne a végítélet órája mert a világon sóval szántanák be a vapeshopok telephelyeit (ne legyen), akkor viszont hasznos a tudat, hogy a dohányboltok “liquid”-ei helyett a natúr lötyi sem rossz :smiley:

6 kedvelés

Volt úgy,hogy még éppen nem értek be a keveréseim,-akkoriban,csak dohányosokat gőzöltem-,vagy ízvakság,infulenza alkalmával próbáltam.Igaz,én 50/50-es alapot használok de szerintem is működik az aroma nélküli vapelés.Persze,egy nekem tetsző ízzel azért más a dolog. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

50/50-es alappal nekem nem jött be az élmény…számomra annál jobb minél több a vg aránya.

6 kedvelés

De azért 100 százaléknál megállsz többnyire? :thinking::grin:

6 kedvelés

Sőőőt, ha kipróbálom a desztvizet és adja a beharangozott th boost-ot akkor a most kimaxolt 96%os (pg-s nik miatt) VG arány alá is tudok menni. :slight_smile:
Ismét kérdezem…milyen arányban kéne a desztvizet hozzákevernem? :thinking:

4 kedvelés

Biztosan adja, de a régi időkben is azt mondták, maximum 1-2 százalék desztvíz elég, mert nem csak haszna van, ha nagyon vizezed.
(Elrozsdásodik a kanthal:joy:)
Azt hiszem, próbáltam én 11-ben, de annyira nagy difi nem volt. (Bár csak ilyen suttyó Bud meg Halmizer cuccokban…).

Azért sem ajánlok sokat, mert jelentős hígulásnál jön a folyásgond.

4 kedvelés

Gratulálok, hogy adtál neki esélyt…hogy tesztelted :+1:
Még a 96%-os VG édessége is elenyésző az aromák adta-, a számomra 10év után megcsömörlést okozó szintnél.
Rengeteg pozitívummal jár a használata…többek között sokkal kevesebb odafigyelést, energiát, eszközigényt, pénzt és bosszúságot kínáló alternatíva.
Jah, és az ízvakság is kizárt :rofl:

7 kedvelés

Köszi…akkor marad a csepegtetéses tesztelés 100ml-hez…1%-ról indítva.
A tél közeledtével amúgy sem bánom, hogy hígul picit a liquid-em…nyáron viszont a legnagyobb forróságban is bizonyított…és a repülőn is fog :grin:

5 kedvelés

Anno 3.5% volt a desztvíz az alapokban, még 2015 elött, amíg azzal készült. Én mikor kivezették belőle a desztvizet pótoltam saját magam (benzinkutakon szokott lenni amúgy) az ízeket picit selymesebbé tette, ugyanúgy ahogy azt előtte megszoktam, viszont akkor már tudtam, hogy egész végig a desztvíz miatt köpködött. Mióta kivezették és én sem próbálkozom vele azóta nem köoköd egyik tankom sem, elötte viszont velejárója volt a dolognak. De persze próbáld ki nyugodtan, bajod nem lesz tőle. :slight_smile:

8 kedvelés

Pg többlet miatt eszembe se jutna már…de vg többletnél megérhet egy próbát, óvatosan.

(Igen, köpköd, folyik, satöbbi, ha sok a víz).

5 kedvelés

Valószínű, hogy a 3.5% eleve sok volt, de ahonnan vettem az alapomat (SBCig, még a pánik előtt megszűnt) ott mindig fel volt tüntetve, hogy tartalmazza, onnan lestem le az adagolást. Nem volt annyira rossz azért, de ja, köpködni elég gyakran szokott. :smiley: Mai fejjel amúgy elgondolkodnék a kevesebb arányom, de jobbára csak arra céloztam, hogy annál többet semmiképp ne tegyen bele.

8 kedvelés

Nene, így is mindent vizeznek, a termék kisebb lett, hármat fizet kettőt kap, stb. világ van :roll_eyes::grin:
Nem jöttem ám rá anno, mitől köpköd meg folyik, utána derült ki számomra, hogy vizezik :confused:a kész levesekből is volt ilyen “pancsos”.

6 kedvelés

Most is van, csak betették a dohányboltba, így nekünk “kiesik”. :slight_smile:

7 kedvelés

Oké, köszönöm a véleményeket. Akkor 1%-tól indítva köpködésig lesz tesztelve. Mivel nálam nincs íz amit selymesítsen, így hígulhat bátran mert elég sűrű télen így is…szvsz ha nem lövöm túl akkor csak nyerhetek +th-t vele.
Patika közelebb van hozzám mint a benzinkút…szerintem ott is kapható.
Vagy 1 hónapig gyűjtöm a kondezvizet a boró alól, hogy legyen 1-2ml :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Akkor soroljak aromákat, amihez nem kell ezesetben víz?

(Az, hogy köpködtem, finom kifejezés :rofl:)

Inkább felajánlom az EGYSZA-t :grin:jó helyre.

5 kedvelés