Akciós Hardver Ajánló! (csakis új termékek)

Szia!Had kérdezzem meg hogy rendelted meg?Én probáltam de nem dobja fel szép hazánkat.Köszönöm.

1 kedvelés

Csábító de most pár havi vape keretet eltapsoltam tegnap​:sweat_smile:

1 kedvelés

Sajnos már nem szállítanak kishazánkba :neutral_face:

Bocsi most néztem a dátumot​:pensive:

Ugyan nem akciós, de pl a DNA-s páka eléggé kuriózum :grin:
SBS Paramour IPV Mini Electronic Soldering Iron 510 Thread 18650 Welding Repair Tools - AliExpress

6 kedvelés

Főleg, hamég forrasztani is képes vele a leendő tulaja. :thinking: :sweat_smile:
Tools Soldering GIF by HakkoUSA

1 kedvelés

-40% akció
minden színben elérhető 17.46 euro
Bloody Mess kiadás 18.98 euro

6 kedvelés

Hátha valakit érint,most nagyon jó árban van itt ez a mod.

Akár még tartaléknak is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Jó kis mod, annak ellenére hogy hamar reccsen a váz, mivel műanyag sajna

5 kedvelés

34,23$ ( plusz kedvezmény AP15 kóddal -15% + pont kedvezmény ha van )

Ismét van készleten pár darab minden színben. Hetek óta vaciláltam szükségem-e van rá de nem bírtam ellenállni most, hogy újra elérhető és vettem egyet :smiley:

6 kedvelés

14$ minden színben ( plusz kedvezmény AP15 kóddal -15% + pont kedvezmény ha van )

7 kedvelés

Voopoo rajongók figyelem​:loudspeaker::smile::fire:

12.49$-16.49$-ig elég sok Mod/Podmod/Mod kit elérhető. Köztük van beépített akkus illetve cserélhető akkus is.

( plusz kedvezmény AP15 kóddal -15% + pont kedvezmény ha van )

Pro tipp! Nem egy életbiztosítás a Voopoonál ez a széria amit épp akcióznak. De ki lehet fogni jó darabokat is. Ilyen olcsón talál megérheti valakinek :grin:

7 kedvelés

https://www.healthcabin.net/voopoo-doric-galaxy-pod-system-kit-with-pcc-box-p/29783.html 3hete nyúzom. Zseniális cucc. Jelen pillanatban MTL-re Top5-ben benne van szerintem.

6 kedvelés

Én is a doric galaxy és a thelema nexus között tipródtam. A voopoo ito coilait végigpróbáltam és sajnos nekem az 1,2 ohmos nagyon nem gyere be. Ezért nem mertem ezt választani és lett az LV.
Van esetleg tolómérőd otthon? Vagy egy driptipet el tudunk boltolni valahogy?

5 kedvelés

Tolómérőm van. Mit kéne megmérni?

5 kedvelés

A podfejen a likat ahova a driptip bemegy. Hátha jó a nexusba.

3 kedvelés

8mm a lik.

6 kedvelés

Köszi ez csak 7,6 mm. Nem is tudom miért reménykedtem, hogy bírnak egyformát gyártani…

6 kedvelés

Ki van ez találva. :grinning:

6 kedvelés

https://www.healthcabin.net/freemax-maxus-solo-100w-mod-kit-with-fireluke-solo-tank-leather-edition-p/30140.html

fekete és gunmetal színben

19.9$ + kedvezmény AP15 kóddal -15% + pont kedvezmény ha van

8 kedvelés