Akárhogy csinálom, kapar

Szóval, ha jól értem, akkor úgy kezdtél el e-cigizni, hogy előtte (egy jó ideig) nem dohányoztál? Mert akkor szerintem nagyon gyorsan állj át nullás liquidre. Ugyanis ha elkezded a nikotinosat használni, akkor a jelenlegi (és gondolom, nem könnyen elért) “leszokott” helyzetből szándékosan visszaszoktatod magad a nikotinra, azaz a függőségre. Plusz anyagilag is jobban jössz ki, ha nem kell boostereket vásárolni :grin:

Nagyjából ebben a helyzetben vagyok én is, mert bár nekem a cigi lerakásához muszáj volt az e-cigi, de rögtön nullás nikotinnal kezdtem el használni. És működik a dolog, mert nem a dohányzás fizikai része (a nikotinfüggőség) hiányzott/hiányzik, hanem a pszichés (a füstnemű izé szipákolása :grin:) Ezzel bőven a kisebbség vagyok, de a kisebbség is létezik :wink:

Ízben pedig semmi különbség nem lesz a nikotinos - mentes gőz között, illetve csak annyi, hogy a csípősség az minden valószínűség szerint el fog tűnni.

A DL-MTL ügyhöz: ha jobban bejön a szűk drip tip (nem, nem vagyok hajlandó szopókának hívni :rofl:), és nem rögtön tüdőre akarod kapni a gőzt, hanem - mint a normál ciginél - előbb a szádba, és onnan letüdőzni, akkor MTL vonal lesz jó neked. De akkor a drip tiphez úgy építsétek a tankot, hogy minimum 0.8 ohm körüli, de inkább annál magasabb ellenállású tekerés legyen benne, és 13-15 Watt fölé ne nagyon menj a moddal. Tekerést azt lehet előre készen is kapni (csak figyeljetek az ellenállására), vagy lehet venni megfelelő huzalt és házilag megtekerni, nem egy bonyolult dolog. (Még nekem is megy - khmm… :sweat_smile:.)

8 kedvelés