Ajánlás gyűjtése szavazáshoz - modok

Sziasztok. :slight_smile:

Ezennel elindítjuk az ajánlás kérés szavazásra! Ebben a témában csakis modokat ajánlhattok. Lehet akár 1 akkus, 2 akkus, 3 akkus, squonk, mecha, félmecha, de e-pipe is. Bármi ami eszetekbe jut!

Írjátok le Nektek mely modok váltak be, vagy melyik tetszik, hogy később ezekből az ajánlásokból indíthassunk egy szavazást! A Ti ajánlásotokon felül, hozzáadjuk a számunkra beváltakat, tetszetőseket.

Ez a téma addig fog futni amíg érkeznek ajánlások, utána hamarosan közzé tesszük a szavazást!

Várjuk az ajánlásokat! :slight_smile:

7 kedvelés

Depeche Mod :+1:

2 kedvelés

OBS Engine,SX mini SL class,Augvape Foxi one,SX mini T class,Dovpo Topside,Dovpo Odin 100,Dovpo Odin 200 ezek mind megbízható modok

5 kedvelés

Na, akkor:
Vsticking vk-530
Odin mini DNA
Geekvape l200
Moonraker E8
Digiflavor Z1

5 kedvelés

Rövid lesz, mert még csak az első évfolyamon vagyok túl a vape fakultáson:

  • Cthulhu Hastur mod
  • Vandy Vape Pulse II. squonk mod

És ami mindenkinek volt, van, lesz:

  • Elaf iStick Pico 75W
6 kedvelés

Csalódott lettem volna, ha nem írsz semmit. :hugs:

4 kedvelés

Taifun Gs 2. Ha az ember beletanul, szerelem.

1 kedvelés

Csalódott vagyok. Mi van a Swag-gel? :sweat_smile:

1 kedvelés

Eddig Swag 2 jól muzsikál…imádom a Pulse módot benne. 25 Wattig részemről ajánlott.

2 kedvelés

Szokásos: Dicodes Dani 21700

7 kedvelés

Természetesen a :Dicodes :smiling_face:
Yihi sx mini sl class
Penon és a Sva “klán”

4 kedvelés

Ami nem hajlik, az törik. Nálam nehezen viselik az outdoor kiképzést. Sokat kapnak, nehezen bírják…
Minden másban “svájci bicska”, elvitathatatlan és megkérdőjelezhetetlen érdemekkel, csak nagyon fogy…
Tudom, hogy bennem van a hiba.

3 kedvelés

Èn nem ajánlok semmit,olyan nincs ès nem is lesz amivel èn el ne tudnèk bànni​:rofl:

1 kedvelés

Khöm csak a strapa
Geekvape Aegis solo, aegis 21700, Aegis squonk, plusz mentő öv és előke a horgász kolegánka :+1:

3 kedvelés

Vaponaute La Petite Box
Mechlyfe Paramour
Kizoku Kirin
Think Vape Craton DNA 75C

3 kedvelés

Csak a szépsége miatt:

Lost vape Thelema Solo bastet edition :blush:

2 kedvelés

Augvape Foxy One :face_with_spiral_eyes:

2 kedvelés

Paranormal, Aegis solo, Dovpo topside dual

1 kedvelés

vaporesso luxe.
Odin DNA250C
OXVA Unibox

1 kedvelés

-Alkalomra, otthonra, mindennapokra:
Dicodes Dani család (bármely tagja). Figyelelembe vett kritériumok , melyek befojásolták választásomat: megbízhatóság, megjelenés, pontosság, javíthatóság, felhasználási funkciók elérhetősége, öltöztethetőség és nem utolsó sorban értékállóság.
-Melóba, pecára extrém körülményekre:
GeekVape Aegis Solo ( 1.széria)
Figyelembe vett kritériumok: strapabírás( víz, por, ütés) megjelenés-ergonómia, felhasználási funkciók elérhetősége, árban ne fájjon és 1-2 napon belűl lehessen pótolni!
-Moziba, színházba, esküvőre, temetésre, strandra vagy csak úgy:
Pod rendszer: Uwell Caliburn G2 ill. Lost Vape UB Lite ezen készülékek hozzák az elvárásaim, melyek egy ilyen rendszerrel szemben:
Könnyű, külön podfej és porlasztó, min. 6-8 óra üzemidő ill. enyhe árazás

7 kedvelés