Aisu Blackcurrant Longfill

Sziasztooook :blush: ismét jelentkeznék egy kis élmény beszámolóval, viszont ez most egy kicsit más lesz.
Az alany a fentebb említett Aisu Blackcurrant Longfill. 53 PG / 47 VG arányban van kerve 4.nic erősséggel. Kicsivel több mint egy hónapos az anyag. Számomra ez a sztori egy kicsit azért “más” mint egy sima élménybeszámoló mert ebben az esetben 2 eszköz játtsza a főszerepet (és nagyon sok kedves ember aki segített nekem pl: Vaperina Kinga, innen is köszönöm neki :blush:) De kezdjünk is bele. Ezt az ízt én elsőként egy Ursa Nano Pod készülékből szipuztam… hát valami botrányos volt de komolyan, émelyegtem, halvány íz ami semmihez sem hasonlítható maximum a nagyon hígra kevert szörphöz. Egyszerűen rossz volt 1 hét után próbáltam ki de borzalmas volt, inkább félre lett rakva. Időközben viszont úgy gondoltam akkor váltsunk egy komolyabb készülékre és 2-3 hét kemény agyalás és segítség kérés következett, majd végül megszületett a Bründhilde MTL verzió + Pico Plus.
A sztori lényege itt jön… a mai nap úgygondoltam csepegtessünk egy kicsit ebből a Brünhildébe… hát wáoooo. Fantasztikus, semmi mellékes oda nem illő íz, kellemes, nem émelyítő. Igazán finom.
Ezzel az írással nem azt szeretném alá támasztani, hogy ez egy jó íz… hanem azt, hogy mennyire is számít a “milyen eszközből szívom” dolog. Ezúton is szeretném megköszönni azoknak akik akaratuk ellenére is “rábeszéltek” hogy áldozzak egy kicsit több pénzt erre a dologra és meg fogja érni. Hát meg is érte. :grinning: köszönöm hogy elolvastad.

19 kedvelés