A vapelés bűvkörében - A tárgyak uralma

Szuper témát hoztál össze Viktor. :smiling_face_with_three_hearts: Meg is ragadnám a klaviatúrát. :slight_smile:

A vape rendkívül fontos szerepet tölt be az életemben. Azt mindenki maga dönti el hova, milyen “lépcsőfokra” helyezi az eszközeit. Remélem nem megy semminek a rovására, az tényleg rossz lenne. :confused: Nekem a vape a hobbim, az életem. De azt imádom benne a legjobban, hogy írhatok róla. Rengeteg dolog lengi körül az eszközeinket. És ezek miatt a dolgok miatt tartom különlegesnek a vape cuccaimat. Így nem mint tárgy tekintek rájuk, ez tényleg egy életstílus. Vape matricát tennék az autómra, ha lenne autóm. :sweat_smile: Azoknak a társaságát keresem akik szintén vapelnek. Órákig tudnék beszélni róla. Nem egyszer vettem a nyakamba a várost, hogy megmutassam mit és hogyan kell csinálni. Beszélgetek vaperekkel vaperekről, tankokról, modokról, akkukról. Itt mindíg van új dolog, mesélni való. Valami mindíg elindít egy beszélgetést, amire a hétköznapi, sivár életem nem képes. Az elhivatottságomat ez a weboldal tudja igazolni. :slight_smile: Így nekem ez már fényévekkel több mint egy tárgy. :heart:

Modot vagy tankot csak akkor vásárolok, ha valami elnyerte el a tetszésemet. Illetve akkor, ha valami nem. Tehát, ha veszek valamit és nem jön be akkor veszek helyette másikat. Ha egyszer eldöntöttem, hogy veszek valamit akkor vennem kell valamit. Annak a valaminek már heylet adtam, tehát be kell váltanom a magamnak tett ígéretet. Tudom, bogaras vagyok. :sweat_smile: Meg persze akkor veszek valamit, ha meglátom és tetszik. DE! Akkor sem azonnal. :slight_smile: Általában az anyagiak miatt késleltetek mindent, de ami késik az úton van, ugyebár… :blush: Nem mondanám gyüjtögetőnek magam. Ami nem kellett eladtam, vagy odaajándékoztam.

Fontos, hogy amennyire csak tudok vigyázok mindenemre. Az igényesség itt is fontos. És most nem a kopott festékről beszélek, az más… De ne legyünk már olyanok mint a kőműves haver aki aszongya “Miért nem szelel ez a szar?” Aztán belefújt a levegőzőbe és fél kiló glettpor úriasan tovaszállt. Neki nincs melós szett, vagy otthoni szett. Egy van, azt a végletekig nyúzzuk. Szóval jah… Az igényesség fontos. :slight_smile:

Bogaras vagyok, igen. :sweat_smile: De büszkén vállalom. :blush: 4 mod, 4 tank, 8 íz, 8 akku. 8 íz minimum kell, hogy néha válogassak is. :slight_smile: Vagy 12, a lényeg, hogy osztható legyen 4el. :rofl: Egyébként is, mind a 4 szett használatban van, tehát semmire nem unok rá. Ha veszek modot akkor veszek mindent, tankot, akkukat, nézek új ízt is hozzá. Meg minden ilyen bogaras dolgot csinálok olyankor. :blush: Ha tankot veszek, akkor egyet menesztek, de csak akkor, ha valamelyik kilóg a sórból. Ha nem, akkor egy régit elteszek “tarcsiba”. Ez jelenleg a Firebird. Aztán idővel, ha az anyagiak engedik veszek alá modot és akkukat. :slight_smile: A weboldalakat nem bújom állandóan, csak ha már motoszkál a gondolat, hogy vennem kéne valamit. Aromák tekintetében sem bújok vállig a monitorba, csak ha tényleg kell rendelni. :slight_smile:

Társas kapcsolatok. Hááááát, nekem olyanom nem igazán volt. Meg, ha mégis volt azt nem a vape tette tönkre. :slight_smile:

18 kedvelés