A te modod túlélte?

Ilyen sohasem történik meg. :grin:

Én 6 szettnél húztam meg a határt, hogy az a max. Mint látszik ez igazán jól sikerült. :grin:

4 kedvelés

Azt hittem, hogy elég lesz egy, vagy egy második :slight_smile: Persze, minek annyi :rofl: És mégis a hatodik szettnél járok és tervben van még más is :slight_smile: Persze ez nem törvényszerű, de én (is) így jártam :slight_smile:

2 kedvelés

A nagy dobozokban vannak az értékek? :thinking: Bele gondolok ez áll a garázsba, mi lehet a vitrinbe! :grin:

Nincsen vitrin és ez a dolgozó szoba. :grin: A nagy dobozok meg fenntartják a rend illuzióját (belenézni tilos). :rofl:

2 kedvelés

Szia! Én konkrétan semmit sem olvastam ilyen olyan állónak. Igaz kifejezetten nem is azt kerestem, mikor kerestem. Vaporesso gtx one-nal kezdtem vapelni, folyt az az orrán száján mindenhol. Igaz nyár volt és 70/30-as alapot használtunk. És már javában volt használva kütyü, öcsém első szettje volt, gondolom ez is olyan mint a szemüveg, az elsőre nem tud úgy vigyázni az ember. Na én se kíméltem, leesett, eldőlt, rászorult, eltört, minden történt azzal a tankkal ami rajta volt - gtx18 - így csak annyit kerestem hogy: legyen legább 5 ml tank kapacitás, nem bugykos üveggel, legyen valami jó rendszer a töltésre, ne ilyen tekergetős megszorulós (a túlhúzás elkerülésének érdekében) és legyen a mod kicsi de viszonylag erős, és közben tudjak tenni rá majd másik tankot. Ne vigye el az összes pénzem. Mondjuk két akksival, aksi töltővel már át is léptem a keretem. Így került hozzám az kis innokin, ami meglepően nem ereszt, folyik, elég pacekul össze lett rakva. Kicsit bánt hogy nem fehéret vettem hanem feketét, mivel elég sokszor fekete szmötyis, zsíros, fémporos a kezem melóba, és úgy gondolom hogy a fehér bőr berakás felvenné a nadrágom zsebe színét is. De ugyan ez a problémám a telómmal is annál se jött össze, hogy fehér legyen egyszer se, szóval már megszoktam :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én Geekvape aegis mini moddal jártam így, gyorsan akartam tölteni, megnyomtam hirtelen a flaskát, kb 50ml liquid repült szét a szobába kb mindenhová, lecsavartam a tankot, modot csap alatt szappanosvízzel megmostam, azóta sincs baja, úgyhogy ilyen esetben van létjogosultsága az ilyen olyan álló modnak. :slight_smile:

2 kedvelés

Igen látom, szép gyüjtögetésbe vagy :smiley:

Akkor te aztán letesztelted :slight_smile:

Amúgy ezeket a kb 20 ml-es tűs kisflaskákat ti is használjátok?! Tök profinak tűnt mikor vettem…
(és hozzá tartozik, hogy az oxva töltéséhez szükséges is)
De ahogy ezeket kezelni kell az borzalom. Az ujjam lezsibbad mire 4 ml-t kinyomok belőle. :wink:

3 kedvelés