A te modod túlélte?

Egyébként valóban léteznek különböző mértékben vízálló modok, de egy kezdő ha vásárol egyet, nehéz azt eldönteni pusztán leírás és kép alapján, hogy melyik a jó mod? Mivel én mindegyiket ajándékba kaptam, nem illik nagyon leszidni őket, de csak véleményezem: Az Innokin Kroma-A mod szerintem abba halt bele, ha már a legkisebb szivárgás volt, az egyből megtalálta benne az elektronikát. A Teslacigs Poker az olyan, hogy teljesen ütés és vízállónak írják, bár azt kétlem, hogy egy nyitott USB csatlakozóval bármi is vízálló lehetne. Az viszont tény, hogy az 510 csatlakozót, és a tűzgombot okosan ellenkező oldalra tették, használni kényelmetlenebb, viszont a tűzgomb és a kijelző soha nem kap levest, mert a tank a másik oldalon van. Ami szivárog, és bejut, az a telepfészekbe kerül az elemek közé, onnan papírzsepivel kitörölhető. Van még a Vaporesso Swag2, bár nem olvastam, de vízállónak néz ki. A gombokat végigszipákoltam, úgy érzem, elég jól zárnak. Az USB ott is teljesen nyitott, de a készülék alján van, és ami befolyt, az ott legalább ki tudna jönni. Eddig nem tapasztaltam, ha véletlenül nyakon öntöttem, hogy abból bármi bele ment volna. Az 510 csatlakozók is a két utóbbi készüléken eléggé prémium minőségűek, ami nem volt elmondható az Innokin modról egyáltalán. Ha vásárolnék egyet, akkor hogyan választanék? Vannak modok, amiket már ismerek. a többinél meg marad a hit és a remény. :thinking:

4 kedvelés