A pioneer is megérkezett

SM-ről 1 hónap, már nagyon vártam mit is tud ez a tank…nos, maradt pioneer. :sweat_smile:

4 kedvelés

Csinos, de nem th-s (öcsémnél próbáltam, íztank inkább). Persze ez sokaknak pont elég.

(Ha eladó lesz ócsón ez a mod, nekem szólj! Vagy bármelyik elforrasztott :grin::wink:)

1 kedvelés

Igen, egyelőre csalódás, pedig reméltem lesz valami th szerű, mert akkor talán a többit megbocsájtom neki, de…nem lesz megbocsájtás. :sweat_smile:

Visszatértek a régi (nem) szép emlékek…

Nekem meg az egyik kedvencem lett​:woman_shrugging::blush: Mondjuk nem vagyok th vadász :blush:

2 kedvelés

Nekem is ma érkezett egy ílyen pió azt hiszem…el kéne menni érte a foxba…

1 kedvelés

Felesleges, hagyd ott. :rofl:

Éva küldte így megyek érte…

1 kedvelés

Ne! Van benne más is. Apróság, de na…:joy:

1 kedvelés

Én sajnos th nélkül nem tudok élvezni, ez van.

1 kedvelés

Ízben tényleg jó…bár feketét próbáltam ki,nem SS-t :joy: de dohánnyal harmatos a th. Ez mondjuk tényleg 1éni szocprob.

Ja, az más, akkor miért nincs még nálad? :rofl:

1 kedvelés

Ízre jó, de azt hiszem kétszer gondolom meg, hogy ezt a tankot egy kezdőnek ajánljam, 40 felett egyenes felejtős (nem látod). Vagy csak rohadtul elszoktam az ilyen deckektől.

Én látom, de lehet a szemüveg segít ebben :joy:
Az tény, hogy a két kis lyukba bejatszani a lábakat, néha idegörlő mutatvány :joy:

1 kedvelés

Látni az igyekezetet, de nem sült el túl jól. Jobban szerettem az ugyanilyen márkájú kazettásmagnót.

1 kedvelés

Én most direkt ezt próbálgatom. És lehet nem csak az íz, hanem th erzekelesel is van bajom, de nekem teljesen jó a th :joy:
Thsabb mint a v9 (mondjuk annál nem nehéz :joy:)

Te TH pozitív vagy, én meg Lidocaint kaphattam tápszernek​:roll_eyes:

Az a jó, ha jó. Végülis ez volt a vásárlás burkolt célja :grin:

V9 nekem desszerttank maradt…

Mennyi volt? Annyit megért. DL-ben nem rossz amúgy, de a Dvarw MTL FL tágabb levegőzésű, mint ez.

2 kedvelés

Szépen vagyunk…nincs th, öreg is vagyok meg vaksi, kimarad​:flushed:

1 kedvelés

Ismerem, csak már elfelejtettem miért is utáltam. :sweat_smile:

13k volt, annyiért jó vétel egyébként.