A piacról eltünő termékek

Sziasztok!

Bocsánat, ha nyitott kapukat döngetek egy új témával.

Érdekelne véleményetek, hogy bevált mod-ok, eszközök vagy több felől dicsért aromák, vatták csak úgy miért tűnnek el a piacról. Mi áll mögöttük az érdeklődés-kereslet hiánya aligha. Dohány-trafik lobbi… Likviditással küzdő cégek bedobják a törülközőt kiárulják készleteiket nem fejlesztenek a jövőkép hiánya miatt. Vagy antennáik befogták az egészen 2027-28-ig modellezett jövedékiadó mértékét és annak hatásait.

Első körben számomra érthetetlenek és hiányoznak :

Taifun Skarabaus Tube Mod.

Super Sorb Cotton Cord.

Journel Discovery liquidek.

És biztos van nektek is sajnált és eltűnt termékek.

Mit lehet tenni a teljes eltünés elött? Felvásárlás, lejárati időket figyelembe véve max. 2 év lehetne… Analogról áttérve lehet, hogy egy garázsmenet táblás villamosra szálltam fel?

Nyugtassatok meg!

3 kedvelés
3 kedvelés

Journey:

5 kedvelés

ez pl csak az első amit feldobott a google…ajánlom a használatát
Super Sorb Cotton Cord Refill - SSCC Cotton Wool : Amazon.de: Health & Personal Care

4 kedvelés

vagy csere bp mods-ra :no_good_man:

3 kedvelés

Te rendeltél már innen Magyarországra?

2 kedvelés
4 kedvelés

amazon.de-ről?..persze, sokszor…nem vape-es terméket. De látom ebay.de-n is van ez a vatta ennyiért…onnan rendelt már talán mindenki.
Super Sorb Cotton Cord Refill Watte 2x ca. 3 Meter | eBay

Oké, csak mert kér age verificationt, de nem fogadja el az útlevelet.

3 kedvelés

Rendeltem már de ilyen nem volt :flushed:

linkeltem ebay.de-t is…probáld ott is

3 kedvelés

Nem néztem körül ezek szerint meéyen hatóan a piacon. Bár ki megégette magát párszor egy előre utalással az óvatos duhaj. Favorizálom az utánvétet így szűkülhetett a le látóköröm.

amazon-tól, ebay.de-től nem kell tartani…a világ nagy cégei, nem rántanak le

Köszönöm! Van véleményed róla, használtál már ilyet?

Ugyan úgy egy elektronika van benne mint a lime mecháiban nekem inkább lime.Csak próbáltam nekem nem lesz.

Nagyra tartom tapasztalataidat, ezért mos t elbizonytalanodtam. Ajánlhatnál valami munkás járatot….

2 kedvelés

Ez lett volna munkás?
Én danit használom munkában…

Köszönöm :slightly_smiling_face::hugs:

Ilyen az a világ. Ami jó, és rendben van, és/vagy tartós is, azt kiveszik a forgalomból.
Velem történt valódi esetet mesélek el…
Évekkel ezelőtt, vettem egy bluettoth handsfree fülest. Plantroniks néven.
Mivel kamion sofőr vagyok, igy nekem is jobb ha olyat használok, ami egész nap kitart, egyetlen töltéssel. Nos, a szóban forgó cuccnak 11 órás autonomiája volt. Ami szuper volt, a csóró kamionosnak. Ára kb 25-30 euró volt, akkoriban. Majdnem 3 évig használtam, nap mint nap, sose volt vele gond. Sokat bírta, kinti zajt teljesen szigetelte, egyszóval tökéletes volt. Még mindig megvan csak leragadt a pici hangszórója. Akartam is venni másikat, de sajnálatomra, már nem gyártják. Kérdeztem is az eladót, hogy hol kapható még ilyen cucc, azt felelte, hogy már nem gyártják mert túlságosan is jó cuccos volt, ezért passzolták a további széria gyártást…

8 kedvelés

Több kommersz pen-em van. Nem sajnálom őket picik fejük könnyen cserélhető porlasztóval együtt. Alkalmas több aroma kóstolgatására, de kezdenek elfáradni a beépített akksik. Így indult el a gondolkodásom. 18650 akku van töltővel.