Tegnap érkezett, csak nem volt érkezésem

Tegnap érkezett, csak nekem nem volt érkezésem hencegni vele :smiley:

…és a hercehurca teljes végeredménye :smiley:

15 kedvelés

Nekem meg van egy eladó :slight_smile: tankom no mindegy :slight_smile:

3 kedvelés

Na de honnan van a boncasztal, amin fényképeztél? :thinking: :rofl:

3 kedvelés

Hát meghirdethetted volna :smiley:

2 kedvelés

Az egy úgynevezett munkaeszkösz :sweat_smile:

1 kedvelés

Tényleg nagyon klassz a szett. Még a végén kedvet kapok lerántani a pico-mról a dizájn fóliát…új korában burkoltam be, szóval fénylene ez is mint a tied…mint a Salamon töke :grin:

2 kedvelés

Honnan van információd arról, hogy az enyém mennyire fénylik :rofl:

1 kedvelés

Hát van szemem, látom ott a “boncasztalon” a makulátlan pico ragyogást :slight_smile:

1 kedvelés

Igazából nem boncasztal, mielőtt bárki eltévedne a foglalkozásomat illetően :sweat_smile:
Csak úgy helyeztem el a szerkezetet, hogy a “boncasztal” márkaneve ne látszódjék.

1 kedvelés

Gratulálok hozzá! Használd egészséggel! :wink:

2 kedvelés

Gratulálok hozzá :grin:
Én is kinéztem már magamnak, kíváncsi lennék a véleményedre.

3 kedvelés

Rövidesen, de még nem volt időm beüzemelni.

4 kedvelés

Az első építés nekem mókás volt :rofl: aztán amikor megérzed kényű már

2 kedvelés

Hasznàld egészséggel :wind_face: amúgy jó kombó összeállított kis szett​:wink::+1::ok_hand:

3 kedvelés

Nos, megtekertem :smiley:
Nem mondom volt, némi bíbelődés, már-már anyázás a huzallal. Aztán rájöttem, hogy fordítva kell tekernem, mint ahogy szoktam és akkor pont jól jön ki a két láb alulra :sweat_smile:
Ízre, gőzre rendben van. Sőt, ízre kifejezetten és van TH is. Viszont melegszik. De majd kiderül, hogy lesz ez jó.
Alapvetően a felépítés miatt pont azt kaptam amit vártam: egy DL-be szuszakolt MTL. Az RBA-s Kriemhild ilyen érzés, csak ott széles a tip.
20 perc után ennyi :smiley:

6 kedvelés

Ha jól figyeltem, akkor most időrendben, egy mod vásárlás lesz majd megint esedékes??? :rofl:

Gyönyörű az új set-et. Minden adott a zsíros gőzökhöz. Jó pöfékelést kívánok!
Ha “muti”-ból készült, elhozhatnád 30.-án! Tudoood?! :wink:

Ne gyötörj! :sweat_smile: Megint megláttam azt Lost Vape-et azzal a ronda grafikával rajta és már mióta akarok olyat. És reggel meg megláttam a bakilistás Chariot-ot hirdetve. Pont most, amikor semmilyen elfogadható indokot nem tudok és már erre is az volt, hogy má megin mégegy minekaz :sweat_smile:

Igen, úgy terveztem, hogy viszem :smiley:

Sorry a ronda grafikás lost vape miatt :smiling_face:

Hát nem tudom… az ilyesmit nehez dolgozom fel :rofl:
Legalább ha lenne tehened, ami megdögölhetne, az sokat dobna a lelkiállapotomon :sweat_smile: