A kínai, vagy inkább a "hazai"?

Ezek a kínaiak. El kellene azt is dönteni, hogy dl vagy mtl, bár ezek az olcsó kínai szettek szinte mind dl-ek. Ráadásul 0,3 ohmon eléggé akku gyilkos üzemmód. Le merem fogadni, ha belenéznél, van benne egy fele akkora akku, mint ami beleférne, ragasztóval kiöntve. Az enyém kicsit okosabb volt, 150 Wattot írtak rá, és Polar Night a neve, rákereshetsz. MTL tankkal már csak 12 Wattot tudott, a benne levő egy akkuval. Az még tudott ellenállást is mérni, elég pontosan, védelem is volt benne, de a menet közben lezárlatosodó, újratekert porlasztó tönkretette. A tied viszont csak egy fél-mecha mod lehet, aminél felezni, és negyedelni tudod a teljesítményt. Ki lehet, sőt ki kell próbálni több PG-vel a folyadékot, ha nem vagy PG allergiás. Én például a VG többlettől köhögtem, de nagyon. Egy másik készülék szerintem is csak jobb lehet. Egy normális, jó mod, akár dl, akár mtl használatra jónak kellene lennie, intelligens. A kazánt is külön kellene mellé megválasztani, úgy lehetne belőle kihozni a legjobbat.

7 kedvelés