A jónál is jobb lett az új Dvarw

Kinga, köszönöm a kimerítő, részletes ismertetést! :blush: Szerintem beruházok én is.

3 kedvelés

Igazán nincs mit. Örülök, hogy olvassátok. :heart_eyes: Nem túlzok, hogy mióta beüzemeltem a Dvarwot (1 hete) a többi tankom pihen. :grinning:

6 kedvelés

@Vaperina_Kinga , nem kell módosítani. Így jó ahogy van,vagy. :slight_smile: :star_struck:

3 kedvelés

Juhúúúú, okos vagyok. :nerd_face: Köszi. :kissing_heart:

4 kedvelés

Szia! Köszi a szuper beszámolót! Lassan kezdem meggyőzni magam, hogy beszerezzek egy példányt!

3 kedvelés

Köszönöm a beszámolót. :blush::wind_face:

3 kedvelés

Köszönöm, hogy elolvastad! :blush:

3 kedvelés

Nekem fekete Dl verzió volt szintén coolvape klón. Dobta a festéket és pár hét után a tömítések úgy megnyúltak, hogy használhatatlanok lettek.

1 kedvelés

Jómagam már 1256754322-szer megbántam, hogy el adtam a DL FL klónomat.
Tervben van hogy ismét szerválok egy dl-t vagy egy mtl-t. Nagyon jó ízek gőzök voltak jelen,tekerés szerelés könnyed. A feltöltési opcióért pedig azért nem hibáztattam soha a megalkotót,mert a mostani adalékok miatt ,nem ártott ránézni a vatta állapotára napi szinten és így “egyfüst” alatt ez is megvolt.

1. like , jár a keksz ? :slight_smile:
7 kedvelés

Ezt sajna máshonnan is hallottam, hogy dobja a festéket. Viszont a tömítés gond az új. :flushed: Sajnálom, mert nagyon jó cucc amúgy :pensive:

2 kedvelés

@Csinos248 ha aktuális lesz a beszerzés, szólj. :slight_smile:

@GregorH @Vaperina_Kinga nekem SXK klónom van, DL FL és a tomitesek teljesen jól működtek legutóbb (most Pepenél van). Amikor elgondolkoztam azon, hogy beszerezzek egyet, akkor az egyik jó ismerősöm ajánlott a 3fvape oldalon egyet, amire azt mondta, hogy jó minőségű klón. Nem csalódtam, igaz, az ára is megvolt. :slight_smile: kB 8k-ra jött ki, és +3-ért vettem hozzá az AFC-ket (2 külön szettet).

8 kedvelés

Sziasztok! Én a jövő hét elejére várom az Mtl Fl 22mm klónt, ami YFTK-tól van, kíváncsi vagyok rá. Egyébként a napokban olvastam a klónokról, hogy melyik a jobb. Az SXK, YFTK, Ulton és a Shenray volt meglítve, de hozzátették, hogy a minőség tank típusonként változhat. Van hogy az említettek közül az egyiknek, van hogy a másiknak sikerül jobb minőségben lemásolni egy adott kazánt. Az YFTK szokta talán a legpontosabban lemásolni az eredetit. A festett tankokkal kapcsolatban pedig mindig voltak fenntartásaim, ezért csak natur ss-t szoktam vásárolni.

9 kedvelés

Ezzel egyet értek. Illetve a sok éves tapasztalatom is ezt támasztja alá. :grinning:

5 kedvelés

Szervusztok !

Nekem coolvape klónom van, de nagyon meg vagyok vele elégedve, teljesen probléma mentes.

7 kedvelés

Néztem egyébként a Coolvape termékeit, és jónak tűnnek, viszont tőlük még nem volt dolgom klónnal. Ami nálam még bevált az a Cloudworkz.

6 kedvelés

Nekem kellemes csalódás volt a jó értelemben, a legkedvezőbb árú klón volt akkor, megmunkálásban és használatban is hozza az elvártakat. És ami fontos lehet még Kb. 20-21 napra a megrendeléstől csengetett a posta. Viszont én meg a Cloudworkz-ot nem ismerem :slight_smile:

6 kedvelés

Sziasztok! A minap hozzám is megérkezett a postás a Coolvape Dvarw-al, azóta kétszer tekertem meg, többféle liquiddel próbáltam, van, amelyik már egy hónapja érik, de nekem még nem elég intenzív az íze, hogy lehet kihozni belőle a maxot?

Ezekkel a tekerésekkel próbáltam:

1. Coilology SS316SL 28GA 6 menet hézagosan 0.8 ohm, Cotton Bacon V2
  2. VandyVape Kanthal A1 28GA 8 menet szorosan 1,4 ohm, Kendo GE vatta

Jelenleg az AFC 1x1,5 van benne.
Válaszokat előre is köszi!

4 kedvelés

Szia. Nekem a 2x1.5-ös AFC van venne, felette meg 2es magon 6 menet SS316L nem jut eszembe hány GA, de 0.32mm vastag. Nincs panaszom rá. Ja és kb 1mm-re van a levegőzőtől. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Vandy Vape a huzal, Coil Master Pro Cotton a vatta. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia Kinga.
Nekem most jött a nem fl verzió dl. Abba mit gondolnál tenni?

6 kedvelés