A hétvége margojára

Sziasztok , nem tudom ti gyerek és két kutya mellett hogyan intézitek a keverést .
Szombaton erősen elgondolkodtam egy keverő gép beszerzésén .
Történt ugyan is egy kis baki.
70vg30pg alapot használok ami elég sűrű,
Egy csőrös edényben tároltam , gondoltam szépen ki nyomok 60 milit egy kis edénybe milyen klasszul fogom adagolni .
Csak ugye a folyadék ellenállás nagyobb volt mint a csőr átmérője,ìgy 250 alapot a szőnyegre locsoltam… basszus el kapom ,de nem ezzel a lendülettel le is vettem a módom a Zeus tankommal együtt ,ami ripityre tőrt . Ott állok ragad a szőnyeg ,benne apróra tört üveg darabok .
Na faxa , feleségem negyed óra és itthon, hallgathatom ,mi a francot műveltél megint?
Kutyák nyalnák fel ,gyerek éhes ,én meg ideges .
Éljen a hétvége :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen. :joy: Ahogy töltöm a flaskába, sokszor pont úgy folyik mellé. :joy: Remélem nem lett komolyabb gond ennél. :blush:

2 kedvelés

Nagyon nehéz a vgt kiszedni a szőnyegből :rofl::rofl::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Hazudnék​:rofl:de volt ilyen​:grin:már a csőrösnek kapásból lepattintom a "csőrét"is :rofl::rofl::rofl:50 ml-s keverőedénybe öntöm mivel mércés​:stuck_out_tongue_winking_eye:és onnantól indulhat a történet …sajnállak​:blush:mármint nem a lötty miatt (az pótolható :grin:)hanem mit mondhattál a feleségednek mi az a szőnyegen :thinking: :hugs::hugs::hugs::hugs:

3 kedvelés

Ajánlom neked ezt a vg-t és a probléma megoldva! Ezek a balesetek már csak a múlté lesznek! :wink: https://www.aromaparadise.hu/feal-hundredzero-1000ml-vg-alapfolyadek

1 kedvelés

Sajnos van az úgy, hogy aztabüdösqvafaxba…! :grin: :smile:

3 kedvelés

Nem a vg a baj ,csak én :rofl::rofl::rofl:

Mindenestre megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ilyen ügyetlen, habár ennyire durván még sohasem jártam, de volt már több kevésbé vidám pillanatom amióta gőzölök! :smile:

Nagy kìnomban mire hazaért elő szedtem a takarìtò gépet és neki álltam ki szedni a szent szőönyegből a foltot ,és nagyon szégyelem magam , de rá fogtam a kutyára :joy::pensive:

1 kedvelés

Kerülöm a szent szőnyegeket ezután :joy::rofl::joy:

1 kedvelés

Én szellőztetésnél leszedtem a tetőt a flaskáról , minnél több levegőt kapjon. Avval a lendülettel a szoba közepéig cigánykerekezett a hatvan mili kész liqvid , beterítve egy szobás lakáshoz híven mindent is :sweat_smile: :grin:
Ismerős a helyzet :laughing:

Milyen illatot csináltál ? Legalább valami gyumit? :rofl:

1 kedvelés

Full Moon Diabolo Grenadine , kedvenc gránátalmás jeges szipákolnivalóm :grin:

2 kedvelés

Én az autóban jártam úgy kétszer utántöltés közben,hogy a shake & vape tőtike teteje és tartalma az ölemben kötött ki…
Na magyarázd meg,hogy nem behugyoztál!
:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Mi sem egyszerűbb, aki nem hiszi az szagolhat! :smile:

Én kizárólag így késő este tudok bárminek is nekifogni ami nem etetés, altatás, labdázás, meseolvasás :slight_smile:
Két pici köti le az időm 102% át :slight_smile: Jelenleg a két vadiúj tankomat szárítgatom mosogatás után és gondolkodom hogy keverjek e be valami 10 milit…

2 kedvelés

Én is most kevertem a kedvenc mogyorós dohány aromábol egy hatvanast ,mert soha nem érik meg a következő adag mire kifogyok . Lányom kutyák alszanak :joy:

1 kedvelés

Itthon nehezen keverő 5 gyerek mellet ezért munkába szoktam és ott is érlelem spéci keverő vél őket 12 órába belefér .

3 kedvelés

Szerencsés

Pár napja jártam úgy hogy az új keverésű 60ml levest akartam szellőztetés céljából az asztalra rakni, ki is szedtem a csőrt a flakonból és megfogtam bal kézzel majd gondoltam jobbal arrébb pakolászok az asztalon. Mire végeztem és ránéztem a bal kézben szorongatott flakonra kicsit meglepődve vettem észre hogy a tartalmát közben kiöntöttem az egészet a földre :joy: Igaz hogy parketta de inkább nem akartam vissza lapátolni és nem tudtam meg milyen ízű de az illata jó volt :frowning: :smiley:

James Franco Omg GIF