60ml-es longfilleket nem lehet 30/70-re kihozni?

Lehet hogy én vagyok a hülye, de az agyam és a kalkulátor is azt mondja hogyha a 60 milis flakonban van 20 ml aroma (PG) akkor azt még 100% VG-vel és 100% VG-s nikotin boosterrel sem lehet 30/70 PG/VG-re kihozni csak 66,6% VG-re.

Vagy az a 3% már amúgyis jelentéktelen a sűrűség szempontjából?

Szerintem az már nem oszt nem szoroz.

8 kedvelés

Ez pontosan így van. A 3.3% meg teljesen élhető eltérés, szóval ne gondold túl :grin:

7 kedvelés

Nagyon jó, köszönöm :grin:

3 kedvelés

Szia.
Csupán csak kérdezem,miért fontos ennyire a 30/70 ? :thinking:

2 kedvelés

Bocs, hogy betolakodok, de a keverde fiókba nem kaptam választ, itt észlelek aktivitást…

A kérdésem: Mivel elég drága pontosítanék a bekeverés elött. K Flavour 20ml aromára kell tölteni, hogy a 60ml. legyen. Ez a flakon méret. Létezik 100ml-eres, amibe van 25ml. aroma erre menne 75ml. A nagyobb kiszerelésbe várható, hogy erősebb az a 25ml. vagy nagyon hígabb lesz a keverés?

A flakon méretéhez vannak méretezve az aromák.
Az hogy “erősebb” gondolom az ízre vonatkozna.
Erősebb ízre nem lesz,ugyanolyan lesz csak több :grin:
Az én véleményem :ha új ízt szeretnél akkor 60 ml
Ha az bevált,akkor jöhet a nagyobb kiszerelésű.
Azokat én általában 50/50-re keverem.

2 kedvelés

igen az íz felhígulásától tartok, mert a kicsi kóstolgatósnál 20ml-re kell 40ml. tölteni a bevált nagy kiszerelésnél meg 25ml. re 75ml. így lesz 100ml.

Nem annyira fontos, csak végre rájöttem hogy eddig rosszul kevertem a longfilleket, és ez mondjuk meg is magyarázza hogy miért nem akart soha a tankban maradni :smiling_face_with_tear:

4 kedvelés