3 nekifutás az Ni80hoz :)

Vaper pályafutásom alatt először teszteltem az Ni80 szálhuzalt. Elsőre elszámoltam a hurkokat (7 lett) de gondoltam ha már így sikerült miért ne…0.8 Ohm lett és szinte semmi gőz, fura íz…KUKA.
Itt jegyzem meg, hogy ízesítetlen alaplevet használok.

Második 6 hurokkal 0.72 Ohm…ugyanúgy kevés gőz, erősebb fura íz…KUKA.

Harmadszorra 5 hurok 0.65 Ohm…a ss316L hez képest 3/4 gőz és erős fura íz amit nem tudnék leírni. Talán Króm íz!? :smiling_face:…de rohadt kellemetlen…KUKA.

Végül az eddig bevált ss316L, 5 hurok, 0.67 Ohm ment bele…kellemes megszokott íz, tömény zsíros gőz, ahogy mindig…zéró “Ni80” íz!

Szóval lehet, hogy bennem van a “hiba” és azt is elhiszem ha más esküszik rá, de mi nem lettünk öribarik…nagggyon nem.
Aki még nem tesztelt ss316L-t DL-hez 20Watton annak egy próbát megérhet. Talán az aromáitok is tisztább ízt adnak mivel nincs mellékíz ami bezavarjon.

Egyébként így néz ki a 3hetes tekerésem csere előtt…szerintem látszik rajta az aromamentes liquid egyik előnye… 300ml biztos átgőzölgött rajta

1 kedvelés

SS 430 ?..minősègben jobb?

Nem próbáltam még.


…èn szeretem…meg a lyukas​:grin:huzalt tekergetem…

1 kedvelés

ez hozz valamit az ízeken vagy bármin?

Most tekergetem ,finom puha ,jól formázható,az ízeket hozza…ára nem a legjobb…

Az Inowire SS304L rozsdamentes huzalok üreges felépítésűek, amelynek köszönhetően rendkívül gyorsan felfűthető, és viszonylag rövid hűlési időt kínál. Az Inowire huzalok egyaránt használhatóak klasszikus Watts üzemmódban, vagy TCR hőmérséklet szabályzott üzemmódban.

1 kedvelés

Olvastam róla egy párszor már akartam venni de nem szántamrá magam.Nem hiszem,hogy annyit ad hozzá mint amennyivel drágább.De lehet ezért érdeklődtem.