1hónap cigi nélkül

Sziasztok!
Egy hónap cigi nélkül. :blush: Őszintén, nem gondoltam, de nagyon örülök hogy sikerült. Mindenféle kínlódás nélkül egyik napról a másikra átálltam!
Viszont már van is egy kis problémám. :frowning: Mivel többnyire Ausztriában vagyunk, és ott találtam egykedves segítőre ezért ott vettem meg a készüléket. Kérek egy hónapja használom, kb. 2hete cseréltem porlasztót meg tegnap. Tegnap azért, mert azt vettem észre hogy nem akar porlasztani… Gondoltam lejárt az ideje… Betettem az újat de azzal is ezt csinálja… Természetesen pont Magyarországon vagyunk, szóval futni se tudok vele a shopba hogy most mi van… Esetleg valakinek valami tippje? Aspire natilus prime készülékem van.

4 kedvelés

Szia Arienn!

Gratula az első hónaphoz!

Hasonló gonddal küzdött a társaságban egy barátunk, nála az volt a gond, hogy a porlasztó nem volt a helyén, bár úgy tűnt. Ráadásként miután kondenzáció illetve folyás volt az érintkezőknél, hol érzékelt, hol nem, bár inkább nem. Egy alapos porlasztó igazítás, majd mod takarítás után a dolog rendbe jött.

5 kedvelés

Nagyon köszönöm!! Ezeket már próbálgattam, de megpróbálom újra.

2 kedvelés

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, én összesen ennyit találkoztam ezzel a géppel. :thinking:
Jajj, illetve még egy dolog, a porlasztó behelyezésekor a teljesítményt lőtte az egekbe, akkor szintén nem működött a dolog. De amint a megfelelő üzemmódban-teljesítményen volt, újra működött. Bocs, ez kimaradt.

3 kedvelés

Semmi baj, köszönöm szépen hogy adtál tippet :slight_smile:

1 kedvelés