18650 tolto

Sziasztok!
Azt a kerdest szeretnem feltenni, hogy ez a tolto minden 18650-es akkumulatorhoz jo lehet?

Ha nem akarsz noname töltőt venni, ill fontos a biztonság akkor azt javaslom itt nézz körül:
https://www.elemnagyker.hu/spl/369070/Intelligens-akkutoltok

Én az XTART-t ajánlom nekem is 2 van belőle innen és bevállt, illetve elemeket/akksikat is itt tudsz legolcsóbban venni.
(Ha bárki tud olcsóbbat, akkor jelezze) :slight_smile:

4 kedvelés

Szia,csatlakozom én is.ne vegyél noname töltőt ha lehet.az xtar töltők tényleg jók,nekem is az van.

4 kedvelés

Szia! A kulcsszó a lehet.
Kaptunk ajándékba hasonlót. El sem jutott addig, hogy elektromos áram közelébe kerüljön. Gyakorlatilag darabokra hullott már attól, hogy belepróbáltam egy akksit. Azóta is sajnálom szegény Samsungot, hogy részese volt a gyalázatnak… :wink:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha teheted, válassz egy megbízható márkát inkább.

4 kedvelés

Sziasztok!
Nekem egy Liitokala, és egy Nightcore töltőm van itthon, mindkettő nagyon jó ár/érték arányú, és megbízható. Egy specifikáció nélküli töltőben nem mernék megbízni.
@Weridien amit küldtél, semmiféle védelemmel nincs ellátva (leírás alapján én ezt szűrtem le), ezért bizony veszélyes lehet! Én nem ajánlom a megvásárlását. Ha olcsón jót szeretnél, akkor ajánlom a fentebb említett márkákat. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Koszonom a segitseget mindenkinek! :innocent:
Kellemes Unnepeket!

4 kedvelés

Nagyon szívesen!
Neked is! :slightly_smiling_face:

+1 az xtarra, nekem évekig szolgált egy vc2 plus, csak azért adtam el, mert vettem egy vc4s-t.

5 kedvelés

Tudom, nekem 4 ágyas van (már). :yum:

1 kedvelés

@Weridien milyen töltőt vettél végül? :slightly_smiling_face: