Zeus xz rta

Sziasztok! Tanácsot szeretnèk kèrni! Milyen vatta-huzal kombót ajánlotok a fennt említett kazánhoz? Amit jelenleg használok(NI80 28+38x9 +28+36 előre gyártott tekerès valamint vapefly firebolt cotton) nem vált be.vagy nem ad elèg ízt,vagy iszonyú furcsa ízt,szagot ad.az lètezik hogy a moddal van baj(voopoo drag s pro) vagy talán a vattázással lehet gond? Előre is köszönöm a segítsèget.

Reggelre olyat produkált,hogy megállás nèlkül izzította a tekercset,anèlkül hogy nyomtam volna a gombot,ez lehet a tekercs baja?

Szia!
Nem akarlak elszomorítani, de a Voopoo MOD-ok sajnos nagyon sok sebből véreznek. A leírtak alapján is a MOD-ra gyanakodnék. Sajnos kifejezetten sok felhasználótól hallani / olvasni rossz visszajelzést a márkával kapcsolatban. :frowning:

3 kedvelés

Sajnos ezt én is csak meg erősíteni tudom.:pensive:
A drága X plusz 4 hónaposan kuka meghalt a belseje.:sob:
Kezdetben csak nem reagált a tűz gombra, utána már nem érzékelte a tankokat sem végül se kép se hang.
Nagyon nem bevált ez a gene chipes széria.:pensive:
Pedig a forma világa a modnak nekem bejött.

Az biztos, hogy szép dolgokat csinálnak ( bár ez ugye relatív ), de sajnos itt is igaz, hogy nem minden a külcsín, sőt… :confused:

2 kedvelés

Pedig a mai technikával azért lehetnének legalább az elektronikus részek strapabíróbak.:thinking:

A sajátjával megy rendesen,pont ezèrt nem tudom hogy èrdemes e reklamálnom.de ugyis terveztem egy jobb modot venni.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.