Zeus XZ és Jucce Tropical banana shortfill furcsasag

Üdv. Lenne egy Jucce liquid és egy Zeus Rta. Dupla coillal. Már volt hosszú vatta ,rövid vatta, 0.2 ohm 0.25 ohm és sehogy sem sikerül…egy idő után elkezd vattaíz lenni utána full éget, ergo nem tudja beszívni a löttyöt a vatta. Más löttyel sohasem volt még ilyen problémám és nem akarok 60ml liquidet kivágni az ablakon…

1 kedvelés

Milyen a PG/VG arány? Válthatsz vatta típust ha még nem tetted. Vatta mennyisége is számít nem csak a hossza. Ha előtte nem volt ilyen gondod akkor azt kell keresni, hogy mi változott utána…vatta típusa, liquid bármilyik összetevőjének aránya, stb
Pl egy 70es vg többletű liquid ami 10°c felett még jól muzsikált lehet ugyanazzal a vattával használva 0°c körül már túl sűrű a dual DL-hez
50/50 egyensúly liquid a nyerő, hidegben is jó folyadékszállítású vattával, megfelelő vastagságban és hosszban

70/30 eddig 80/20 ment. Szoval az a baj hogy besurusodik a hofok miatt

Ha VG többletű akkor igen, az gond. Könnyű segíteni rajta +PG hozzáadással, amiben megfelelő arányban aroma is van.

Nem akarom elrontani a löttyöt,akkor szívom otthon inkább vagy fogalmam sincs

Akkor lesz otthoni és külön szabadtéri liquid-ed :smiling_face: csak ne feledd időben jóval előtte kicserélni sűrűről hígra…vagy beszerzel még egy tankot, bár hamar itt a tavasz :smiling_face:

1 kedvelés

Csak a hidegbe vehetsz egy olcsó RDA-t is…kb 2ml belefér…jobbak az ízek is mint dl-ben. Persze ügyelni kell rá, hogy ne boruljon el mert akkor folyik…egynek/tartaléknak pár k-ért amúgy is jó az.

Volt nekem is ilyen, ha más liquiddel jó ugyanez az építés akkor ez a liquid kokszol. Nekem a Doozy Vape-pel volt ugyanez, full cukros shortfilljeik vannak, de ugyanez előfordulhat egy sima szőlős aromával is, azok közt is sok szokott kokszolni. Ezt nem nagyon lehet elkerülni.

2 kedvelés

Van,szeretem is,az is egy zeus. De tiszta liq volt a ruhám mindig csepegtetes utan