Zeus vattázás

Szia, éppen ma jutottam el oda, hogy építeni kellett az egyiket. Gondoltam akkor tekerek egyet én is 3-asra és kipróbálom, mert lehet hogy előzőleg a vattázást elrontottam.MEg is építettem fúrószárral ( a sztori röviden: amiről azt hittem eddig hogy 3-as coilmaster, az valamivel nagyobb átmérőjú, mint a 3-as fúró szára, lehet hogy ez volt a baj. Arra gondoltam, most nem kockáztatok, hanem furószáron tekerem meg a coilt, az a tuti. Tolómérőm nincs itthon, mert kölcsönadtam unokaöcsémnek, úgyhogy in nomine patris…elszórta valahol :frowning: ) . Szóval 3-as mag, 4 vagy 5 tekerés alien claptonnal 0,31 ohm, 3-as vatta belehúzva. Istenien muzsikál. Ízre még jobb is, mint a rettenet 5-ös, de gőzt messze nem ad annyit. De ez legyen a kisebb baj, több likvid marad. Köszi a tippet. Ahogy írtam is fentebb ,azt hiszem a 4-es arany középút lesz a megoldás, csak ahhoz a vattát nagyon el kell majd találni, de ez már egy másik történet lesz és nem is fogom kiírni ide, mert fentebb már leírtam hogy szerintem single- ben az az igazi. De végül is kinek mi…Amúgy a Zeus építése összehasonlítva a Hellvape Destiny-vel sokkal nehezebb. A Destiny-t szoktam is ajánlgatni kezdőknek. Annál mindegy 4-es maghoz is mehet a 3-as vatta, csak ontja a gőzt. Amiért nálam nem lett favorit, az az hogy zajos és kicsi a tank. De ez is egy másik sztori…na nem fárasztalak tovább, még1x köszi a tippet, ha nem írtad volna hogy nálad jó lett 3-as magon is, valszeg nem próbálom meg újra. Jóccakát… :slight_smile:

4 kedvelés