Zeus Dual RTA építés?

Sziasztok, nemsokára hozzám kerül egy Zeus Dual rta. Nem sok tapasztalatom van az építésben ezért az lenne a kérdésem hogy milyen coilokat érdemes használni hozzá? Vattázáshoz tanácsok? Először mindenképpen előretekert coilokat szeretnék használni.

Ezt néztem ki első körben ezzel a vattával:


Rengeteg építős videót megnéztem az valamennyire tiszta sor persze minden tanácsnak és tippnek örülök :slightly_smiling_face:.

1 kedvelés

Nekem sima ni 80 26 ga tekerès van benne,ez vált be a legjobban.0,40 ohm ra tekerem dualban.nem ördöngőssèg bevattázni.a tekerèseket egymagasra kell rakni a “kèmèny” lukacsos rèszèvel.

3 kedvelés


Ezt választottam végül hozzá. Elég jól sikerült az első építés 0.32 ohm 60-70w on elég finom íze van, 3napja elment pár tank leves problémamentesen. 3mmes fűzős vatta nem igazán akart bele menni csíptem le belőle, kis ritkítás mázlim volt pont jó lett nem dryhitel jó íze van teljesen másvilág az rta :smile: poris tankot nem igazán fogok használni :smiley: igaz eszi a levest cserébe fullos íze van​:grin:.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.