YIHI SXMINI G Class 200 TC Box Mod

Sziasztok!
YIHI SXMINI G Class 200 TC Box Mod készüléket szeretnék venni, rendelni. Sajnos Angliából nem engedik be a magyarok, Németországból való rendelés esetén igazolnod kell (útlevél vagy német jogosítvány), hogy nagykorú vagy. Tud valaki helyet vagy megoldást? Köszönöm.

4 kedvelés

Szia. Az mit jelent, hogy “Angliából nem engedik be a magyarok”?
Angliából nem, Kínából igen?
És miért okoz problémát igazolni azt, hogy ki vagy a németeknek? Pláne, hogy szerintem köteles elfogadni a magyar okmányaidat.

2 kedvelés

Ez a YIHI SXMINI G Class V2 ?..a két mod nem ugyanaz csak más néven? :thinking: Ebben is van 4. generációs TC. Az oldal bal felső sarkán írják, hogy szállítanak külföldre és EUs shop.
SXmini G class V2 200W Battery Cover Material AL + ABS Version Color Space Gray / Black Phoenix (atmi-zo.gr)

3 kedvelés

Ha nekem a csehek (Vaporizm) elfogadták a magyar személyimet, akkor a németek is el kell, hogy fogadják. Meg mikor németben dolgoztam, akkor is a magyar irataimmal igazoltam magam és soha nem volt gond. Ez max akkor jelentett volna gondot, ha még nem töltöttem volna be addigra a 21-et. Ha esetleg fiatalabb vagy mint 21, akkor érthető. :thinking: De azért figyelembe kell venniük azt is, hogy itthon 18-tól számít valaki jogilag felnőttnek. :thinking:

5 kedvelés

Szia! A vaping101.co.uk írta: „Sajnos le kellett állítanunk a magyarországi szállítást, mivel a vámhatóság minden csomagot elutasított.” Az amazon.de csak érvényes útlevelet és jogosítványt fogad el. Jogsim van, nekifutok újra. Köszi a választ.

3 kedvelés

Szia Zsolt! Erről a linkről (boltról) mit tudsz? Megbízható? Köszi: a

1 kedvelés

Annyit tudok, hogy ott kapható :slightly_smiling_face: Többször belefutottam már netes keresésekkor, de nem vettem még semmit náluk. De gondolom akadnak a csoportban akik jobban képben vannak a görög shop-okkal…majd megírják ha esetleg nem ajánlott.
Van hagyományos üzletük, telefon és email elérhetőség és 5k fős követővel jelenleg is működő facebook oldaluk. Atmi-zo.gr | Facebook

4 kedvelés

Köszönöm: a

2 kedvelés

7 boltjuk van! Én rendelnék tőlük.

1 kedvelés

A szállítás nem is olyan fontos :blush: csupán 30 euro :wink:

3 kedvelés

most néztem kosárba rakva és 13€ …DHL 6 nap alatt

5 kedvelés

Az jó :blush: nekem a görögöktől csak a szállítás volt 30 eu a Dram 4.
De ha annyi,akkor annyi :blush:

3 kedvelés

Annyiért már majdnem fapados repcsivel is elhozhattad volna a boltból :smiling_imp:

3 kedvelés

Szia Zsolt!
Nagyon szépen köszönöm. Rendelek. Ha megjött, írok. V1-esem volt, de el kellett adnom. Azóta is hiányzik.
DNA 75C és ez a kedvenc, csak a 75C-nek letörött az akkufedele és nem találok sehol. Köszönöm: a

3 kedvelés

@kovacat7 ugye láttad, hogy az akkufedő 2 színben is van :point_up: …amúgy ez a space gray előlap brutál jól néz ki :+1:

3 kedvelés

Szia! Hol?

1 kedvelés

Szia Zsolt!
Köszi. Megtaláltam még nézegetéskor a 2 féle akkufedőt. Természetesen az Al+Zinc-kel rendeltem meg.
Azt hittem a 2 féle akkufedőt a DNA 75C-re írod.
Köszönöm mégegyszer. Ha itt a cucc írok.

2 kedvelés

Szia Zsolt!
Megkaptam. Nagyon köszönöm a segítséged!!!
169 euró+13 euró szállítás-kedvezmény=173,5 euró a vége.
Köszönöm mégegyszer. Szuper vagy.
Tudnál esetleg abban segíteni, hogy vagy egy DNA 75C Paranormál módom, aminek letört az akkufedele, és sehol sem találok.

5 kedvelés

Nos, ezt örömmel hallom! :+1: Tehát valóban megbízható a shop és ajánlható a jövőben.
A kérdéses problémáról itt van szó… Paranormal DNA 75c door broke off - General Discussion - Evolv DNA Forum (evolvapor.com)

Én ide írnék először mert már kapott alkatrészt valaki az ottani fórumon
https://helpdesk.evolvapor.com/index.php?a=add&category=1

Ja és egy képet lőhetnél az új mod-ról…hadd csodáljuk meg :slightly_smiling_face:

6 kedvelés