Wotofo Recurve V2

Sziasztok!

Egy újabb idegesítő topic-al zavarom fel a nyugalom vizét, mégpedig azzal, hogy valakinek van e bármilyen tapasztalata a címben említett RDA-ról?:thinking:

Előre is köszönöm a válaszokat. :blush:

Hali!

Hát hol is kezdjem, jó az íz visszaadása. (felső high-end cuccok még nem voltak nálam)
Drippelek és picit kényelmetlen, hogy “kettőt” kell levenni róla.
Sok liquid elfér a kazánban, így ritkábban kell csepegtetni.
Viszont singleben (egy coil) is kurva jó az íze.
Sqounk pint én pár nappal a vásárlás után nem találtam és fogalmam sincs, hogy adtak-e hozzá vagy elhagytam. Az összes youtube videóban szerepel a pin, amit láttam.
Nekem a gun metal színű van és a festése nagyon tartósnak tűnik :slight_smile:

Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Ha még van kérdésed, akkor nyugodtan tedd fel.

3 kedvelés

Köszönöm a visszajelzést. Amit így elsőre én is láttam hogy elég idegesítő levenni két részt. Ami a lényeg lenne számomra hogy szimplán ízeket tesztelni, nem követem a dripping irányt egyelőre, inkább a nemes egyszerűség miatt akarok most is venni, hopp ez milyen ízű is? Csepp-csepp, ohh oké ez jó lett jön a kövi egyből, és nem kell levenni palástot meg minden fitty fenét, ez a cél.

Nekem eddig a legjobb izvisszaadasu tankom. Gagyi minoseg, de az izek ezt elfeledtetik. A top cap ugy jar le rola, mintha semmi se tartana. Az also gumigyurut kicsereltem a gyerek egyik hasonlo hajgumijara es azota tokeletes :slight_smile: fel tudom ugy is emelni , hogy nem jon le a top cap. :slight_smile: En single-ben hasznalom, de csak 4-es magra tekerem mert igy nem forrosodik es tokeletes az iz igy is :wink:

1 kedvelés

Nem egy biztató ez a minőségi probléma tény. :grin: Ámbár most viszonylag occó és ezt azért néztem ki mivel eléggé egyszerűnek tűnik maga az egész tank és deck felépítés hiszen nekem ez a fontos, gyors kóstolás és szia. :joy:

Mindegyik rda egyszeru. :wink: