Wotofo mdura mini

Üdv. Valakinek valamit tapasztalata nincs ezzel a készülékkel?

Hello
Nekem a simából van több is,kb 2-3 éve használom őket hibamentesen működik mind.

2 kedvelés

Szia!

Én szeretem az enyémet. Kicsi, zsbbe tök jó, egyszerű mint a faék, még menüje sincs. Érzetre stabilabb mint mondjuk egy Swag. Nem drága, szerintem érdemes venni.

1 kedvelés

Koszonom:). Milyen tankkal erdemes hasznalni? En rda-ra gondoltam de sajnos nem nagyon ertem hogy az hogyan is mukodik….

2 kedvelés

Az RDA-ba csepegtetni kell a liquidet. Nincs klasszikus értelemben vett liquid tároló része, amiből a vattára jut a lé. Rá kell csepegtetni, illetve valamennyi hely van az alján ahol össze tud gyűlni is és fel tudja szívni.
Létezik MTL RDA, de általánosságban ezek DL tankok. Feltételezem, hogy te is DL-zni szeretnél vele, így viszon nem ajánlom ezt a készüléket. Egyrészt a teljesítménye kevés lehet, az 1db 18650 akksival biztos nem mész messzire, ráadásul egy DL RDA elég széles, valszeg lelógna a készülékről, az meg csúny.

1 kedvelés

Esetleg egy jó kezdő készüleket akkor? Már unom az mtl-t meg a gtx rba porlasztoval szarakodas valami nagyobb buildre es izre vagyok

A dupla akkus Mdura jó lehet. Nekem nincs, de a kistesóból kiindulva szerintem megkockáztatható.
Esetleg valami 21700-as akksival. Lost Vape Grus-ra egész nagy tankok is rámennek.
Vagy amit @Ispy kolléga vett nem rég Dovpo Odin.

1 kedvelés