Webshopok közül melyiket ajánlanátok?

Kezdő vagyok vagyis az leszek hamarosan.
A kérdés a címben csak egy része.
Azt látom, hogy a legtöbb ilyen jellegű oldal már nem létezik, vagy nem tudom megnyittani. picit még zavaros a mit vegyek és honnét.
Szereztem két módot és hozzá két “fejet”

  1. Vaporesso Gen S ez volt ami bele vitt és emiatt a ehez alap porlasztos eredeti hozzá való fej ebbe porlasztot mit tehetek mert szerintem az eredeti le egett? Csak ugyan olyat ill márka stb nem tudom mit nézzek paramétert és hol keressem mikor vásárolni akarok hozzá.
    illetve ha van okosabb megoldás varom nagy szeretettel.
  2. Smok T-priv mod egy Prpfile unity fejjel (tank) jo tudom nem fej a neve nézzétek el nekem nagyon amatőr vagyok.

Az igazi gyümölcsös ízek és jo fajta nem tocsogoaan édes desszert aromák érdekelnének.
Nem tudom honnét szerezhetem be a fent említett tul nagy weboldal mennyiség és fele nem működős dolog miatt, na meg az angolom sem az igazi…

Olvastam a kezdő tutorialt ami sok mindent tisztába tett a kifejezésekkel kapcsolstossan, de attól nekem még picit bonyolult ezért végül biztos lesznek általam bedobott fura kérdések is, de legfontosabb a honnan.
Smokhoz szeretnék vattat es tekercset na most honnét tudom pontossan melyik jo hozzá?

Ez a smok tankja.

illetve az is érdekel ezek mennyire számítanak rossznak manapság.

Szervusz . Minden eddigi oldalt el lehet érni csak VPN- kell használni a böngészőben opera , Microsoft edge . Illetve ha mobilon ott is vpn tartalamzó böngészőt vagy vpn alkalmazást proton vpn app .
Ha ez még van lesz annyi oldal ahol válogathatsz pénztarcádnak megfelelően.

4 kedvelés

A tank kiváló db wotofo-nak tankok terén a profil a zászlós hajója . Ajánlom hozzá a vandy vape hálóját kis orsón , méretre lehet vágni . Mivel kell bele vatta bőven a cotton bacont ajánlom . Én is ezzel a felállásal használom a profile rdta-mat .
Haló vagy mash


Vatta ebből is a Prime-ot ajánlom. Van silver meg v2 de azok túl lazák és többet kell bele tenni.

3 kedvelés

Köszi a választ meg fogadom a tanácsot.
Vaporessom hoz milyen kazánok jók? Kizárólag a vaporesso termékei?
Szeretném felújítani, de félek nem ad majd továbbra sem ízt mivel ott még nem éreztem sosem finommságokat.
Bar az leginkább a le égett kazán ill porlasztó hibája lehet legutóbb valami karamellás egetett mosogató izt éreztem benne a gyümölcsös kevert liquidel, habár egy vaníliás dohanyos izu liquidel nem volt olyan rossz ize. :sweat_smile:

1 kedvelés

Van a tankhoz mashlap is, de a kettőt mash és vatta egyben kell használni?


tehát kell hozzá vatta is vagy ez a machlap elegendő?
A tutorial alapjan a tankom akkor tekercselhető. vagy tévedek? Olvastam melyik márkát miért ajanlja Vaporesina, de nem. vagyok magamban biztos.

2 kedvelés

Vatta mindig kell . A vaporesso hoz úgy tudom csak qf szérias tekercsek jók .

3 kedvelés

Építés

4 kedvelés

A dohányos vagy desszert ízű vagy kettő kombinációja nagyon kokszol . Ami rövidíti a porlasztó élettartamát. Íz váltás lehetséges bennük de egy ideig az előző liquid íze érezhető benne de hamár kokszos rontja az íz élményt.

4 kedvelés

Ez a videó sok kérdésre adott tökéletes választ millió hálám érte!!!

5 kedvelés

Egyszerűbb megmutattni mint elmondani :sweat_smile::+1:
Legtöbb mesh tank hasonló elvű . De nem mindegyiken van vatta árok ahová betömöd a vattát .
YT segít az áttekintésben ha van valami baj azért nyugodtan kérdezz aki tud segít itt .

5 kedvelés

Chrom-ra is van VPN bővitmény. 2 perc alatt rálelni.

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.