VooPoo Vinchi 3 után GEEKVAPE - AEGIS MAX 100 (MAX 2) + Innokin Ares 2 MTL RTA?

VooPoo Vinchi 3 után szeretnék egy MTLRTA-t.

Geekvape aegis max 100 vagy Geekvape aegis s100 2 -re gondoltam mint mod és
hozzá MTL RTA kazánt Innokin Ares 2 vagy Steamcrave Aromamizer Classic MTL RTA -ra gondoltam amivel lehet egy kis szűk DL is.
Van valakinek tapasztalata ezekkel?
Tudtok jobbat vagy hasonlót ajánlani?

1 kedvelés

Szia!
Üdv,a Vaperinán.
Az aromamizer classic jó választás lehet.Bár, én az 1 mm-es air pinekkel használom,de úgy gondolom,hogy az 1.5-2 mm-es betétekkel, alkalmas lehet egy kis szűk dl-re is.

1 kedvelés

SC Classic mtl jó választás, 2*2mm pin már meglehetősen levegős. Viszont Arest neeeee…!

2 kedvelés

Szia! Pinek nélkül esetleg? Bár azért gondoltam az Ares 2 re mert ott nem kell hozzá csavarhúzó. Milyen mod-on használod?

Szia! Mi a baj az Ares 2 - vel?

Először is SZIA :smiling_face:
Ha picit olvasol van pár vélemény az Aresről.
Sokunknak kevés volt az “íze”
A kérdésedre a választ pedig leírtad,MTL kazánt keresel :smiling_face:
Hidd el mi biztosan tudunk jobbat,persze minden ízlés és pénz kérdése .
Szűk dl-ben inkább keress mást :smiling_face:

Ízben elég harmatos, a top cap megoldás pedig egy konstrukciós baklövés. Nem a legjobban sikerült tank személyes véleményem szerint :confused:

1 kedvelés

SC Classic mtl-
Pinek nélkül két haaaatalmas, bazinagy lyuk lesz az oldalán :smiley: Nem lesz jó, icipici kazántere van annak a kis vacaknak, nem bír el ennyi levegőt( tényleg pofátlanul kicsi!) Egyébként ebben legalább szétszedés nélkül, kívülről cserélhető a két air pin:grin: És ha air pin már van , hogy tudd cserélni, akkor a csavarhúzó se okozhat túl nagy gondot :grin:

1 kedvelés

Ok. Köszönöm

Ok, ajánlasz esetleg még valami szerinted szuper kazánt?

A csavarhúzó használata,ne riasszon el.Egyszer beállítod a neked megfelelő mèretű pinekkel,azután nem kell állandóan ki-be tekerèszned,legfeljebb a tank tisztításakor.
Ami a mod kèrdèst illeti,az aegis max jó választás.
(Eddig nem olvastam róla negatív kritikákat).
Bár,ha estleg van mèg valahol,eggyel korábbi kiadás,akkor èn azt ajánlanám.
Szerk.
Összeszerelve ilyen.

2 kedvelés

Skyline-R, mtl+ rdl betét készlettel​:thinking:

2 kedvelés

Szia! Köszi a választ.
Nem a csavarhúzó használata riaszt. Szerettem volna egy olyan kazánt, amit ha kimegyek az utcára akkor egy mozdulattal lehet neki nagyobb levegőt adni és egy szűk DL-t tud.

2 kedvelés

Köszi , ránézek!

Szia! :slight_smile:
Te mit ajánlasz?

Végül a Berserker 3-at választottam a geekvapes solo 2 vel. Köszi mindenkinek! :wink:

Sok sikert a Berserkerhez.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.